Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek tartja meg egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek tartja meg egy férfi a telefonszámom és tart meg a kapcsolati menüjében, ha összevesztünk és már több, mint 6 hete nem beszélünk? Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 08:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak bennemarad. Amúgy meg üres lenne a telefonkönyvem, ha mindenkit kitörölnék, akivel valaha volt kisebb-nagyobb vitám :D
2016. jan. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De előtte feloldott a tiltás alól. Azt elfelejtettem mondani.
2016. jan. 25. 08:18
 3/18 A kérdező kommentje:
Jah és ő párkapcsolatot akart tőlem.December 18-án letiltott, mert rá mertem kérdezni, hogyan gondolja a kapcsolatunkat.Január 13-án meg feloldott. De azóta sem beszéltünk. Érdekes.
2016. jan. 25. 08:48
 4/18 anonim ***** válasza:
Fogd már fel végre hogy nem akar tőled semmit. Ez már a harmadik kérdésed ezzel kapcsolatban (legalábbis amit én olvasok)
2016. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha ennyire így van...miért van tele a facebook nekem címzett posztokkal? Ne haragudj, de te honnét tudod mit érez irántam?!
2016. jan. 25. 09:57
 6/18 Költőnő? ***** válasza:
akkor minek írod ki a kérdést??? Fb posztok, jesszusom hány évesek vagytok, ez a FELNŐTT kategória!!!!
2016. jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Amikor épp nincs senkije,vagy unatkozik,neked ír!Azért.Ne vedd komolyan!
2016. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Azért, mert valakivel összeveszünk, még nem jelenti, hogy nem szeretjük egymást. A 4. válaszoló is honnét tudja, mi zajlott köztünk, hogyan jutottunk el egy veszekedésig, előtte milyen volt a kapcsolatunk.


6. Neked meg nem mindegy, ki hol kommunikál??? Örülj neki, hogy te ennyire tökéletes vagy és tökéletesen csinálsz mindent, aztán jól van. Meg örülj neki, hogy te mennyire felnőtt vagy. Csak kb., aki felnőtt, az nem bas.ztat másokat azért, mert esetleg mások?! Ugye?

2016. jan. 25. 10:07
 9/18 Költőnő? ***** válasza:
nem tettem volna szóvá, de vki vette a fáradtságot, válaszol az iq light kérdésedre és még te kezded oltogatni. Nem tökéletes az életem, de ha énnekem az exemmel parám van, nem írok ki idióta kérdést gyakorira, hanem ÉRTELMES FELNŐTT EMBER MÓDJÁRA MEGBESZÉLEM AZ ILLETÉKESSEL.
2016. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
5. Megint csak minősíteni tudsz ismeretlenül. Talán az IQ light fogalom ezek alapján rád jobban illik.
2016. jan. 25. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!