Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy túlparázom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy túlparázom a dolgokat?

Figyelt kérdés
Nos hát a helyzet a következő . 24 éves srác vagyok és túl vagyok sajna megannyi csalódáson párkapcsolat terén. ( megcsalás , kamuk sora ) Megismerkedtem egy lánnyal azaz ismertem eddig is de mostanság beszélgetünk és olykor találkozunk . Az utóbbi 2 napban laposabb volt a beszélgetésünk én pedig egyből ráparáztam , hogy tuti kifulladt ez nála vagy megunt ezért a 2.napon rákérdeztem erre . Egyértelmű nem volt a válasza és ne görcsöljek rá a dolgokra semmiképpen . A párkapcsolatot beszéltük ő és én sem szeretnénk egyenlőre belefogni viszont nagyon jó mindkettőnk számára az együtt töltött idő . Szerintetek sem érdemes 1-2 laposabb nap után rágörcsölni vagy riadót kiáltani ? A troll véleményeket mellőzzük , köszönöm :)

2016. ápr. 8. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
azért laposodik el, mert rágörcsölsz, és attól még inkább ellaposodik, amitől még inkább rágörcsölsz... Ne parázz! Ha már az első randin túl vagytok, akkor nem kell nagyon görcsölni. Ha nem akar veled lenni, akkor már második randi se lett volna, tehát valamelyest sínen vagy. Légy laza, add (valamelyest) önmagad, és minden helyre fog kerülni!
2016. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

jesszus, 24 évesen h lehetsz ekkora rinyagép!?

persze h nem kell rágörcsölni. ne tégy úgy mint a tinilányok, mindenképp beszélgetni akarnak de nem tudnak mást kérdezni csak h mizu

2016. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!