Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri várni erre a lányra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni erre a lányra?

Figyelt kérdés

Történetem a következő : megismerkedtem egy lánnyal akivel ismerjük egymást látásból jó ideje . Viszont 4 hete elkezdtünk ismerkedni találkoztunk is már minden zajlott.

Viszont 2 napja a facebook beszélgetéseink is laposabbak ezért rákérdeztem konkrétan mi a helyzet . Elmondta hogy 1 hónapja dobta az exe és most megint mélyponton van lelkileg ezért nem lenne fair ha olyanokat írni és amúgy nem is tudna jelenleg . Átverni nem akar el akartam mondani csak erőt gyűjtött . Nem mondja hogy adjam fel de ha ezek után leteszek róla ő ezt is megérti teljesen és el kell fogadja . Most kételyek között vagyok . Nem lennék ha amúgy az együtt töltött percek nem lennének átlag felettiek . Tehát ilyen esetben jó taktika a várás amolyan " lassú víz partot mos " stílusban, vagy egyszerűbb azt mondani hogy oké hagyjuk és tovább állok ?

Trollkodást mellőzzük . A válaszokat köszönöm ;)



2016. ápr. 10. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerette az exét, akkor érthető, hogy ennyire megviselte és az is, hogy még egy ideig a fejében ott lesznek a gondolatok és nehezen tudja tisztázni.

Viszont ha veled megvolt az összhang meg minden, valószínüleg akkor mondta neked, amikor alapból is "bedepizett" olyankor mi csajok eléggé bolondok is tudunk lenni...

De ez h várj vagy tovább állj, csak rajtad áll..

Tedd fel magadnak a kérdés: Megéri várni erre a lányra? És ha igen, miért?

2016. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
... Nekem nem világos mit jelent az hogy várni? Ha járni akarsz vele, azt sem kötelező 1 hónap után... fél év után se, ha le van tisztázva hogy nem csak kizárólag barátként tekintetek a másikra ez pedig teljesen egyértelmű ha nem mondja hogy add fel)... Ha ennyire kedveled az a lényeg hogy mellette lehetsz, nem az hogy konkrétan párkapcsolatba legyél vele, vagyis hogy kb szex legyen. Még csak 1 hónapja dobták, érzelmileg most nem tudja mit akar, kb lehet még egy-két hónap és talán már tudni fogja. Ha neked 2-3 hónap esetleg fél év megfontolandó várakozást jelent akkor arra személy szerint nem tudok mit mondani, inkább nem minősítenélek téged meg a hozzá állásod. Egyébként egyet értek az előző válaszolóval. Ilyen kérdésre nem lehet válaszolni... a te dolgod mit csinálsz.
2016. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket :)

Vártam már lányra 1 évet is tehát nem vagyok az a köcsög fajta vagy minek is nevezzem :)

És lehet nem lehet erre válaszolni mint ahogy 2 ember és eset sem egyforma ez tény , viszont valami útmutatót/sablont vártam itt válaszként :)

2016. ápr. 10. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!