Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a nőket elvileg nem érdekli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőket elvileg nem érdekli a kocsi, miért huppannak be sokkal nagyobb örömmel, mosollyal az arcukon egy újabb BMW-be Audiba, mint egy Opelbe?

Figyelt kérdés
20-50-ig ezt tapasztalom, kivétel nem volt. Terpeszkedtek, jobb kedvük is volt, különlegesnek érezték magukat, megdicsérték a kocsit.
2016. ápr. 11. 17:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%

Te nem éreznéd magad jobban egy BMW-ben, Audiban mint egy Opelben?


(U.i.: nem szeretem a kocsikat, főképp nem a Bmw-t, Mercedest, Audit)

2016. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
52%
Én a barátomnak a birngájára is ugyanakkora mosollyal ugranék mint a kocsijába. Ez nõ függõ. Az a legnagyobb baj,hogy a világ már az anyagi és nem emberi javakat tartja szem elõtt, Sok a materialista férfi és nõ egyaránt.
2016. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Néhány nő miatt nem kell általánosítani. Páromnak nincs is kocsija, csak nekem, most akkor mi van? 25L
2016. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

Mert egy jó kocsiba behuppanni öröm, és ennyi. De társat nem ez alapján választok.

Tagja voltam egy társaságnak, ahol az egyik pasi rendszeresen elvitt egy darabon. Egyszer egy fullos Audival vitt el. Életemben nem ültem még bőrüléses sportkocsiban, persze, hogy tetszett, élmény volt egyszer életemben beülni egy ilyen autóba.

De ettől nem tekintettem jobb pasinak azt, aki vezette, történetesen ugyanabból a társaságból egy másik férfi lett a párom, olyan, akinek nincs autója.

2016. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
41%

igen, ezt azért van meg 10ből 9 egyedülálló nő goldminer.


És te meg én, meg bárki más ezeket vesszük észre, mert ha felállítunk 99 egyforma fehér táblát egy mezőre, és 1 darab pirosat, akkor a bolygón lévő összes embernek a piros fog kitűnni a tömegből és nem valamelyik fehér a 99 fehér közül.

2016. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
ohh de felpontozták magukat a nők.... mert letagadják mint sok minden mást ! az egyik ok hogy ha bevallanák sokan megundorodnának tőlük és senki nem lenne aki szóba áll velük ! de mint tudjuk a nőknek 3 dolog kell legyél helyes magas meg legyen pénzed
2016. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
49%
mert te biztos nagyobb örömmel huppannál bele egy Wartburgba mint egy Audiba nem? :)
2016. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%

6-os, akik a plázákban születtek, azoknak biztos az a fontos, hogy helyes, magas, gazdag legyen.

De elhiheted, hogy ebből az önsajnálattal átitatott hisztiből a nőknek már elege van, talán ezért keresik pont ennek az ellentétét, mert azok nem nyivákolnak.

2016. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%

BMW-vel, Audival és Mercivel szemben nekem pont hogy negatív előítéleteim vannak.. Ezeket a kocsikat ÁLTALÁBAN olyan férfiak veszik, akik ezzel akarnak felvágni, a pénzük minden vonzerejük, más értéket nem igazán tudnak felmutatni... Vagy megveszik használtan a leharcolt, leélt széthajtott kocsit, és egy fillérjük nem marad karban tartani, meg foglalkozni vele, de a világért se választanának kevesebb pénzért egy Opelt vagy Fordot vagy más márkát.

Viszont oké, tegyük fel, hogy most a fullextrás, újszerű, csilivili BMW-ről van szó. Nos, a legtöbb BMW ha nem is csúnya, de annyira elképesztően unalmasan néz ki, hogy nem értem, miért számít menőnek.

Nem vagyok megőrülve a kocsikért, viszont van néhány típus, ami után bizony megfordulnék az utcán, de ezek nem a tipikus fekete BMW és társai, hanem régi autók főleg, pl egy Mazda RX-3-ba mosolyogva huppannék be, vagy egy '69-es Mustangba, esetleg egy Datsun cukiságot se utasítanék vissza,

VISZONT

bármilyen kocsija lehet egy pasinak, maga a pasi nem ér többet tőle a szememben. Nem az autóval tervezek kapcsolatban lenni, hanem az emberrel aki vezeti - ha ő tuskó, akkor vezethet akármit, nem érdekel.

A páromnak pl épp egy Opel Tigrája volt, mikor összejöttünk, igazi "csajozós autó" :D Kit érdekel? Elvitt a-ból b-be, teljesen megfelelt a célra. A mostani kocsiját jobban szeretem, mert különleges színe van, és jobban tetszik, meg ebből a típusból nagyon kevés van az országban, és könnyen felismerem, és tök jópofa, kb 300ért vette használtan és ő maga rakta rendbe, szóval nem azért tetszik, mert drága ;)

A BMW-k különben is mind ugyanúgy néznek ki, és minden második nyomorult azzal furikázik, mitől lenne különleges? Egy gyönyörű állapotú OT-s, vagy rendes rendszámos "régiség", vagy ritka modell legalább tényleg különleges, az ember megnézi, de a BMW és az Audi semmivel se jobb, mint egy Opel..

A sofőr pasi legyen normális, az a lényeg.

21/L

2016. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

#8 "mert azok nem nyivákolnak"


nem, ők adnak neked egy pofont ha kinyitod a szádat és nem tetszik nekik amit mondasz.

2016. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!