Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozási problémára javaslatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozási problémára javaslatok?

Figyelt kérdés

Egy olyan lányról lenne szó akivel még életemben nem beszéltem és nagyon szeretném megismerni, de lövésem sincs milyen dumával álljak oda. Részben az is bennem van, hogy olyan sok lány küldött már el, hogy már "félek" a következő kudarctól, ezért elég sokat vacilálok minden mondatomon, vagy hogy egyáltalán oda menjek e. Őszintén szólva az, hogy ilyen sokan küldtek már el rombolja az önbizalmamat is ami nem igazán segít a siker elérésében.

Esetleg a lányokat akik eddig elküldtek, lehet zavart a túlsúllyom, de az sem vészes, többnyire az a problémám, hogy leblokkolok amint egy lánnyal próbálok beszélgetni. Valamilyen tanács esetleg? Előre is köszönöm.


2016. ápr. 11. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

legjobb csajozós duma amit eddig tapasztaltam


bulizós hely

a pasi elém állt egy marok apróval a tenyerében

- szia nincs egy 20.-od ? meghívnálak egy italra ...

szakadtam a nevetéstől adtam neki és mondtam h egy sört pliz

megkaptam - és onnantól már ment a beszélgetés is

3 éve a párom a pasi :-)

2016. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!