Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok egy olyan fiúról aki első találkozon szájra puszival köszön?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 00:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*találkozó
2016. ápr. 14. 00:11
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vagy rámenős vagy rövidlátó.

Ha egyszerre a kettő, akkor korán haló sofőr...

2016. ápr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Azzal a lendülettel elsétálnék. Nagyon kényes vagyok a személyesteremre. Ezzel dúrván befurakodna, örüljön ha csak elsétálok és nem vágom pofon.
2016. ápr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
3-as jujj de szigorú csaj vagy :D
2016. ápr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Hogy érted ezt? Neten ismerkedtetek meg, és életetekben először találkoztatok? ÉS ÍGY INDÍT????!!!


Hát az ilyen fiúról én azt gondolom, hogy menjen a P I C S Á B A, de gyorsan! Azért mégis csak egy idegen, akit akkor látok először! Nekem nem pálya az ilyesmi.

Az megint más, ha mondjuk a több órás randi végén, ahol megvan a kémia, és a szimpátia és baromi szuperül alakul minden, akkor elcsattan egy szájra puszi.


De ezzel indítani elég paraszt dolog...


Mondjuk, ha zavarában történt, hogy "félre adta a puszit" és elnézést kér, meg magyarázkodik szegényke, akkor nyilván megbocsájtható a dolog, mert nem szándékosan támadt le.

2016. ápr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Neten.ismerkedünk pár hete,nem.sokára talalkozunk és igy leirta,hogy lehet szájra puszival fog köszönni ha nagyon tetszek neki.. Hát fontolgatom,hogy tényleg találkozzak e vele...
2016. ápr. 14. 00:31
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Sztem emiatt ne mondj le róla. Talán zavarban volt.
2016. ápr. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet az az,hogy csak szájhős.. De sose lehet tudni..
2016. ápr. 14. 05:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már úgy, hogy netes beszélgetések után randin találkoztunk. Mikor megláttam a srácot legszivesebben megcsókoltam volna csak úgy. Képeken nem jött át, ami élőben azonnal megfogott. Csakhát legyünk jókislányok. Jah és ő is így volt velem.
2016. ápr. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
szerintem is csak szájhős, tolakodó és nyomulós amúgy, biztos nem találkoznék vele többet
2016. ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!