Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Melyiket szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyiket szeretitek jobban szemezéskor? Ha a lány csábítóan tartja a szemkontaktust, vagy ha zavarba jön és elfordítja a fejét?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 15:15
 1/6 Blade Bone ***** válasza:
Felváltva a kettőt, mert akkor tudnám azt is, hogy tettre is kész. :)
2016. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer próbált meg szemezni velem egy nő. Elfutottam lol nemtudom
2016. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, ha tartja, majd egy kis mosolyt is elereszt:) 36f
2016. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elforditod a fejed elutasitónak tünhet.Nézz bátran a szemébe és mosolyogj,kis szerencsével meg is szólithat, mert akkor látja hogy érdekled.
2016. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Titusztitusz ***** válasza:
Ha csábítóan tartja a szemkontaktust...Ha a hölgy zavarba jön és elfordítja a fejét, én MINDIG,minden esetben elutasításként szoktam érzékelni, és értelmezni az ilyen esetet...És velem egy ilyen szitut csak EGYSZER tud eljátszani bárki is...Utána már nem kell attol tartania, hogy bármikoris megpróbálkoznék ismerettséget létrehozni vele...
2016. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én régen mindig azzal szórakoztam,hogy zavarba hozzam őket.de már megkomolyodtam.
2016. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!