Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet intelligensen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet intelligensen "eltitkolni" a magas fizetést, hogy elkerülhető legyen a pénzéért "szerető" emberek?

Figyelt kérdés

Mikortól érdemes egyáltalán megbeszélni a párral, hogy amúgy mennyi a fizetés?

Hogyan lehet ezt okosan csinálni úgy, hogy ne legyen később az, hogy "hazudtam" a kapcsolat elején?


2016. ápr. 17. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen nem lehet eltitkolni, nem is érdemes, de a legkönnyebb, ha az alap természeted olyan, hogy nem rázod a rongyot.


Én például bármit megengedhetnék magamnak, de ennek ellenére inkább a minőségi, de nem hivalkodó ruházatot választom, nem pedig azt, amiről messziről világít, hogy mennyibe kerül (sok olyan márka van, amiről átlag ember nem is tudja, hogy drága), nem kell feltétlen az első randikra kocsival menni, ha valami jobb verdád van, és átlagos minőségi helyekre üljetek be, nem pedig a kedvenc felkapott helyedre ahol 3k/fő alatt egy kávézást sem oldasz meg.


Sosem hazudtam, de nem is villogtatom amim van

2016. ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem fizetsz meg nem adsz kölcsön másoknak, aztán ezek a pénzért szerető emberek lekopnak rólad.
2016. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ezt szerintem akkor érdemes megbeszélni, ha már összeköltöztök. Ha pedig még ez előtt érdeklődne a dologról, akkor ügyesen adj valami kitérő választ.
2016. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként sosem értettem ezt a pénzért szerető dolgot. Mindig sokkal jobban kerestem, mint a környezetem, volt nagyon gazdag, és nagyon csóró párom, de olyannal még sosem találkoztam aki a pénzemért bármit megtett volna, legyen szó egy randiról, egy párkapcsolatról vagy csak szexről.


Lehet, hogy én élek burokban, de szerintem ez a para túl van lihegve

2016. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem is azért kérdezem, mert valaki egyértelműen minden megtesz a pénzért. Csak hogy tudjam, hogy tényleg miattam van velem, nem játssza meg a dolgokat.
2016. ápr. 17. 19:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell egyértelművé tenni hogy milyen körülmények között élsz az első pár randival. Ha erre terelődik a téma elég ha annyit mondasz hogy elvagy az életeddel. Persze ha komoly autód van és azzal mész a nőért akkor le fogja vágni hogy nem vagy szegény szóval rajtad is áll a dolog. De a lényeg hogy nem kell világgá kürtölni. Arra nagyon kevés esetben kérdeznek rá direktbe hogy gazdag vagy e szóval elég nem elmondani az elején ha voltak olyan dolgaid ami kevés embernek adatik meg.
2016. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fura egy kérdés, pont a napokban gondolkodtam azon, hogy mennyire nem akarnék gazdag férfival lenni. Vagyis olyannal, aki nem mellettem lépked fel a ranglétrán, ahol tudom, hogy az én háttérmunkám is benne van az ő karrierjében.

Egyszerűen csak viselkedj úgy szerintem, mintha nem lenne sok pénzed. Menjetek egyszerűbb helyekre, amit a másik fél is meg tud fizetni, vagy ha esetleg még nincs önálló keresete, akkor sem hiheti, hogy gazdag vagy, mert meg tudod fizetni. Tényleg az egyszerűségen van a hangsúly... Aztán a lányon úgyis látni fogod, hogy hogyan viszonyul a pénzhez, és akkor meglátod, mennyire érdemes a pénzügyeidbe beavatni. Én nagyon korán be lettem avatva, sosem éltem vissza vele, sőt segítettem észszerűbb költségvetést összeállítani.

Párkapcsolatra sosincs rendes, bevállt recept... De tényleg, egyszerűség, és ahogy megismered a másikat, tudni fogod, mikor érdemes beavatni. Ha a másik fél intelligens, és nem évekig titkolod, akkor meg fogja érteni, miért tetted, még ha picit rosszul is érzi majd magát tőle.

2016. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Fura egy kérdés, pont a napokban gondolkodtam azon, hogy mennyire nem akarnék gazdag férfival lenni. Vagyis olyannal, aki nem mellettem lépked fel a ranglétrán, ahol tudom, hogy az én háttérmunkám is benne van az ő karrierjébe"


Érdekes felvetés. Nekem minden nagy karrier ugrásomban benne volt az akkori párom keze, támogattak, tippeket adtak, mellettem voltak. Ez szerintem elég fontos, talán most lesz az első olyan alkalom, hogy egyedül fogom átélni, de remélem a következőben már megint benne lesz valaki keze :) (ilyenkor mindig végiggondolom, hogy vajon hol tartanék a régi párjaim támogatása nélkül, és itt nem arra gondolok, hogy munkát szereztek, vagy megírták helyettem a pályázatot, csak segítettek, mellettem álltak, biztattak)

2016. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Nagyon örülök, hogy így látod. Nagyon sokszor az emberek egy szakítás után elfelejtenek mindent, amit az exük tett értük. Maradj ilyen :). És gratulálok az ugráshoz!

2016. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vidd lejjebb az életszínvonaladat, a pénzt meg tedd be egy bankszámlára.
2018. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!