Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem nagyok az elvárásaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nagyok az elvárásaim, vagy jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akivel 1 hónapja randizgatunk, végülis jól alakultak a dolgok, jól eltudunk beszélgetni, így ő is meg én is kezdtük úgy "megélni" hogy kapcsolatban vagyunk... Na de, ami hiányérzet, hogy egyébként napközben abszolút nem keres, este felhív pár percre, néha mondja, hogy hiányzom, beszámol a napjáról ha nem tudunk találkozni, és ennyi... Tegnap es ma konkrétan letojt, nem vagyunk most egy városban, emiatt tali elmaradt, így most különösen jól esett volna egy-két sms tőle (ideje megengedte), de semmi, jeleztem neki, hogy nekem ez nem esik jól, mert minden eddigi kapcsolatomban éreztem a lelkesedést, volt jóéjt- jóreggelt üzenet, szóval figyelmes férfiakkal volt dolgom, mert ha nem az elején lelkesedünk, és vágyunk nagyon a másikra, akkor mikor máskor?! A találkozóink relatív rövidek, eddig majdnem hogy minden nap taliztunk 2-3 órát együtt voltunk, és ennyi, de mindig ugyanazt csináljuk, nem szervez velem programokat és még a barátainak sem mesélt rólam... kicsit furán érzem magam, állítólag hiányzom neki és nagyon szeretne velem lenni és kapcsolatot, de valahogy döcög, és komolyan nem tudom én várok sokat, hogy egy kis figyelmet kérek, vagy ez tényleg rendben van így... ? Nincs sok tapasztalatom, szóval megköszönném a segítő hozzászólásokat...



Én 30 N, Ő 39 F


2016. ápr. 17. 22:03
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm utolsó! Csak én annyira vágynék rá ... :) és keveset kapok belőle, így kétsébeesek, hogy mivan ha nem kellek neki eléggé...
2016. ápr. 17. 22:49
 22/27 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy hány kapcsolatod volt, illetve, milyen hosszúak?
2016. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Így jobban értem. Nem az a baj, hogy nem ír Neked napközben, hanem, hogy bizonytalannak érzed. De sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni. Szerintem ez még a kivárási időszak, ilyenkor nem lehet még eldönteni. Ne éld bele Magad, hogy ő lesz a tökéletes, de szerintem hagyd még alakulni, ha nem tapasztalsz olyasmit, ami egyértelműen csapdát jelez.

Nekem az, hogy valaki minden nap felhív, eléggé annak a jele, hogy akar valamit. Ha rég óta egyedül van, akkor könnyen lehet, hogy idő kell neki. De persze nem látom őt, sem Titeket.


De mondok egy ellenpéldát. Az én társamba anno én szerettem bele, és jóformán én is hívtam el randizni. Az első randi az ágyban végződött (született jókislány vagyok, soha nem csináltam ilyet, csak hosszú kapcsolataim voltak, hosszas kivárással az elsőm alkalom előtt). Kapásból közölte, hogy ő nem is szeretne kapcsolatot, aztán mégis lett többi randi, egyáltalán nem mindennap, én meg kb két hónapot folyamatosan azon szorongtam, hogy most akar-e tőlem valamit vagy nem, és ha nem, akkor inkább hagyjuk abba. És ez tiszta baromság így utólag, mert azóta, két éve, együtt vagyunk, elneveztük már a leendő gyermekeinket, és a legjobban azt bánom, hogy az elejéről semmi szép emlékem nincs, csak a szorongás, meg a viselkedésének az elemzése, meg a harag, hogy ezt nem teheti meg a büszkeségemmel. Igazából ha beleélem magam és három hónap múlva vége, akkor is mi lett volna, sírok egy kicsit, de legalább lett volna "boldog szerelmes" korszak a hátam mögött.

Viszont én elég szabad típus vagyok, és nagyon sokat is dolgozom (nálam az üzenetet követelős, meg minden este hosszasan beszélgetős pasik halállistán vannak), és én viszont egyáltalán nem erőltettem a naponta írást, mi is beszéltünk este pár percet, néha volt, hogy kimaradt, ha valaki későn ért haza; persze most már beszélgetünk hosszan, meg van, hogy ráírok, ha tudom, hogy nehéz napja van, de nem az első hónapban, amikor még nem ismerem, nem tudom, milyen stílusban lehet neki írni, mi az, amitől tényleg jobb lesz a lelke aznapra, vagy mi, ami csak összezavarja stb.

Szóval ez az én párom akkor nem akart kapcsolatot, és erre a saját életében meg is volt az oka, de úgy volt vele (gondolom, mert nem szoktunk egymás múltjáról beszélni, max néha, ötletszerűen, aki amit el szeretne mesélni), hogy most jöttem, akkor megnézi, milyen lesz, aztán, mivel úgy alakult, hogy jó lett, és ő alapból egy hűséges, jó ember, most már kötődés van meg szeretet, meg én is túltettem magam a nyavajgásomon.

2016. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

mindössze kettő... az egyik 1.5 év, a másik 2év... a szakítás mindkettővel közös megegyezéssel történt, igazából menet közben rájöttünk, hogy másra vágyunk, más életcéljaink vannak... barátsággal váltunk el... nem fiúztam sose, inkább a tanulásra összpontosítottam, így kapcsolatok terén sajnos visszább maradtam az átlagtól - abból a szempontból, hogy néha mit hogyan kéne csinálni....

ettől a két férfitől viszont tényleg maximális figyelmet kaptam, úgy érzem azt, amit minden nő megérdemelne! eleve nehezen nyílok meg az embereknek, előbb nekem kell éreznem, hogy "vevők" rám, aztán tudok énis nyitottabb lenni... mindkét férfi úgymond kűzdött értem, mikor éreztem hogy ez nem vicc, nem szórakoznak, és valóban kellek, akkor tudtam átadni magam a kapcsolatban... itt voltak jóreggelt, szép napot neked üzenetek, meg ha épp volt pár szabad percük rámdobtak egy üzenetet h h telik a napom, és annyira jól esett... aztán megtettem én is ugyanezeket a gesztusokat... nem volt kérdés egyiknél sem, hogy együtt vagyunk-e v nem, mindig szervezték a programokat, hiszen nekik is az volt a cél, mint nekem - mégtöbb közös élményt megélni... nem úgy mint a jelenlegiben, nem érzem h kellőképpen érdekelném a férfit...


nyilván ha lett volna előtte 10 másik, akkor azt is mondhatnám h mindenki más és más, és hát ő ilyen típus... de az előzőeket figyelembe véve, hát így elszomorít kicsit a helyzet

2016. ápr. 17. 23:02
 25/27 A kérdező kommentje:

jóóó, utolsó a tied nagyon ellenpélda :) helyedben én is paráztam volna, sajnos eddig nekem ha megmondták h nem akarnak semmit, az úgy is volt :) szerelmes típus vagyok sajnos, nagyon sok plátói szerelmem volt, ígyhát hajlamos vagyok pár tali után belezúgni a másikba... örülök h neked jól alakult :)


egyébként akivel én "együtt vagyok", állítása szerint régóta nem volt tartós kapcsolata, így fura neki, h most hirtelen kapcsolatban lett.. összejárkált nőkkel, és ennyi, túl van egy váláson, de békében váltak el a nővel... szóval lehet új neki a helyzet, de ahogy őt megismertem, hát elég teperős fajta hha beleszeret vkibe v hha kell neki vki...

2016. ápr. 17. 23:07
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Válás elég szívás, még ha békében is történt. Nem tudok mást írni, mert nem ismerem a barátodat, csak azt, hogy 40 évesen nem biztos, hogy úgy szerelmesek az emberek, mint 20 évesen. Nem a ködbe szerelmesek, és nem az első pillanatban. De azért ne mondj le azokról a dolgokról, amire vágysz, ne rendeld alá magad neki, de szerintem még adj időt, hogy alakuljon a sztori.
2016. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2016. ápr. 17. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!