Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi az a korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az a korkülönbség, ami még elfogadható egy párkapcsolatban? 19/L

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha képes jól müködni akkor szerintem tök mindegy
2016. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinél más, van aki nagyon tartózkodik a nagy korkülönbség, van akinek belefér. Szerintem sok mindentől függ, én 22 vagyok és 10-15 évvel se lenne különösebben bajom, a korombeli fiúk között úgy sem találok olyat, akivel azonosan gondolkodnánk, tehát egy 30-as éveinek elején járó férfivel simán el tudom képzelni magam.


Igazából eddig az ilyen 20-25 év korkülönbségtől nagyon ki tudott kerekedni a szemem, viszont most hogy van egy tőlem pontosan 20 évvel idősebb férfi, aki iránt olyan vonzalmat érzek, mint még soha senki iránt, kezdek elfogadóbb lenni.. :D Na jó a 25 év az már semmiképp nem, ez a 20 is nagyon necces, de soha ne mond, hogy soha. :)

2016. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon a két számon fog múlni.
2016. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszer hallottam valahol hogy a fiú legyen min a lány kora és max 2*lán-7. Ez kb. ki is ad egy normális keretet minden életkorra, de igazából tök mind1 a lényeg hogy meglegyen a vonzalom.
2016. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
120 év max.
2016. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

#4: Akkor egy 50 éves nő egy 93 éves tatával kavarjon? LOL


Nekem +/- 5 év.

2016. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Embereknél 20 +-5, egyébként 3-400 talán.
2016. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én most kb. max 25 körüli pasit tudnák magam mellé elképzelni, de 30ig nem utasítanám vissza, ha jól megvagyunk.

19/L

2016. ápr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szabály szerint 14-et betöltötteknél már bármi lehet. én azért ezzel bazira nem értek egyet.

Fiatalabb korban azért még kisebb... pl egy 16 évesnek egy 23-24 éves már furi lenne, főleg, ha a lány az idősebb.

én 23f vagyok, és a 16évesek teljesen más világ. nekem gyerekek.

18 éves kortól viszont már gyorsan mindegy lesz, és elhalványulnak a különbségek, max kirívó esetekben, ahol egy papa jön össze fiatallal.. És a legnagyobb elutasítás mindig a társadalomtól jön, belülről végülis csak a két félen múlik, ami a hatalmas korkülönbségeknél is lehet elfogadható kapcsolat a két fél számára.


Szóval én alapból ezt a 14 éves szabályt tartom kicsit durvának, meg a társadalomnak való megfelelési kényszert.

2016. ápr. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!