Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha a pasi meghívna titeket második randin egy kifőzdébe ebédelni?

Figyelt kérdés
Sztem elég kínos, még a Mccafé is sokkal jobb randira
2016. ápr. 20. 23:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg nem a legelőnyösebb választás,de ha kedvelem az illetőt elmennék vele.
2016. ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele probléma. Bár inkább valami izgibb programra mennék.
2016. ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Semmi baj a kifőzdékkel, vannak nagyon jók, finom, házias ételekkel, korrekt árakkal. Egye az ócska, drága hamburgert az, akinek ez nem tetszik. :)
2016. ápr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Mé lázadoztok? Tán tik jányok nem szeretitek a pájinkával kísért pacalpörkűttet, főleg, ha még ingyé is va, he?
2016. ápr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
A kifőzdének is megvan a hangulata. Ha a szándékból az izgalom, a szokatlanság, a "kalandvágy" érződik, akkor rendben van. Ha viszont az egészből az jön le, hogy csak olcsón akarta megúszni a dolgot..nos az nem valami szimpatikus.
2016. ápr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Orulnek neki, ha nem lennek liszterzekeny. ( Az is gaz, ha a kest lisztes vizes modogatoronggyal mostak el, amivel a hozzavalot vagjak hozza. )

Egyaltalan nem ciki.

Igazabol nem a penzkoltes a fontos, hanem a talalkozas, akar seta formajaban is. Felnott ember vagyok, minden napra fozok es a hutom is tele van.

N

2016. ápr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, bírom a kifőzdét. Viccen kívül.
2016. ápr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kínos, nincs benne semmi gázos.

Azon kezdjük, hogy még sosem vittek el semmilyen helyre...:)

Így aztán nincsenek nagy igényeim, és egyébként is megismerni megyek a másikat, nem lakomát csapni.

2016. ápr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Hááát, kicsit olyan, mint egy jó chilis babos szív alakú pizza Valentin napon... :DDD Ez függ a lánytól is, de elmegy.
2016. ápr. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Költőnő? ***** válasza:
63%
Sztem nem para. Elmegyünk együtt kajálni egy jót. Miért lenne az rosszabb, mint egy étterem pl? Nekem speciel még jobban is bejönnek az ilyen helyeken, mint a puccosak. Persze azért legyen tiszta.
2016. ápr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!