Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez után ma mindenképpen neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez után ma mindenképpen neki illene keresnie, ugye?

Figyelt kérdés
http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz.. Írtam neki végül tegnap, nagyon jól elbeszélgettünk, úgy köszönt el, hogy ma csókol, ma folytatjuk. De hiába van fent, nem ír. Jól gondolom, hogy meg kellene várnom, hogy jelentkezzen, ugye?

2016. ápr. 7. 18:13
1 2
 1/13 90-ben született F.. ***** válasza:
Az ilyeneket jobb elfelejteni és keresni mást.
2016. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni:/ bem érdemes várnod rá
2016. ápr. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy eddig ő is keresett, vagy általában te írtál rá? Vagy mindig rögtön rád írt, ha láttad fent?
2016. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő írt, hétfőn és kedden is többször rám. Aztán szerda este én irtam neki. Azóta nem jelentkezik :(
2016. ápr. 9. 15:26
 5/13 anonim ***** válasza:

Én ilyen témához általában kicsit naivan szoktam hozzáállni, de nem lehet, hogy szimplán megsértődött, amiért nem kerested a tali miatt? :) Most meg játssza a büszke hímet, hogy ő bizony nem keres...

Ha egyébként a beszélgetés során kedves-aranyos volt, mint máskor (amit írtál, abból nekem az jött le), akkor, ha neked még belefér, egypár napig legyezgetheted a hiúságát azzal, hogy keresed te. Nem futni kell utána, csak kezdeményezni a beszélgetést.

Ha folyamatosan passzív marad, akkor lehet, hogy tényleg ennyi volt, de ez alapján (hangsúlyozom, akkor, ha egyébként a beszélgetés során nem érzed, hogy távolságtartó lenne) én még nem adnám fel.

2016. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 90-ben született F.. ***** válasza:

Tényleg azt ajánlod neki, hogy próbálkozzon egy olyan srácnál, aki azon megsértődik, hogy nem a lány ír rá a randi pontos időpontjának meghatározásához?


Életkorokat nem láttam (lehet átsiklottam felette), de ilyen maximum 17 éves fiúnál fogadható el. Felette felejtős. A kategóriából pedig azt gondolom, hogy 20 felettinek kell lennie.


Persze nem az én posztom megmondani, hogy ki mikor járjon gyerekes fiúval, az én életemen nem változtat szerencsére semmit, de azért na.

2016. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nézd, ha csak az itteni srácokból indulsz ki (gondolom, akkor te nem ilyen vagy, de tisztelet a kivételnek ugye), mindig szokott menni a szövegelés, hogy ne csak a pasik kezdeményezzenek, stb. Az alapján, amit a kérdező itt meg a linkelt korábbiban írt, én simán kinézem, hogy a srác elkönyvelte a dolgot úgy, hogy ez a csaj is csak azt várja, hogy fussanak utána, ő meg nem fog könyörögni a randiért... :)

Aztán persze az is lehet, hogy csak túlkombinálom női fejjel, és a pasi tényleg sz.rik az egészbe. Viszont ha közben meg prüntyögnek és csókol és tök jól elvannak, akkor abból meg az látszik, hogy nem szarja le. Ergo, csak valami X okból nem keresi, pedig megtehetné - ezt tippeltem túlzott büszkeségnek. :)

Nem állítom, hogy értek a férfiakhoz, azért is írtam, hogy én kicsit túl naiv lennék valószínűleg a kérdező helyében, és simán ráírnék a srácra a "na most kinek kell jönnie" játék helyett. Ettől függetlenül nem köteles megfogadni a tanácsomat, ha úgy gondolja, hogy inkább nektek van igazatok. Vaktában úgyis mind csak tippelgetünk. :)

2016. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok, a pasi 30.(erre kommentet nem kérek, köszi) Fogalmam sincs, kinek adjak igazat, azért írtam ki a kérdést. Megfordult már az én fejemben is, hogy megsértődött. De írtam is neki, hogy ha nagyon látni akar, ír - legalábbis ezt gondolom.
2016. ápr. 9. 20:16
 9/13 90-ben született F.. ***** válasza:

Nem kérsz rá kommentet, de eddig a legfontosabb infót hagytad ki az egyenletből, nincs is miről beszélni a továbbiakban :D

Elhiheted, hogy nem élete párjának keres téged.

2016. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elhiszem, tudom, hogy nem azt látja bennem. De szerencsé(m)re, én sem a férjemet keresem.
2016. ápr. 9. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!