Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HA egy fiú szemlátomást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA egy fiú szemlátomást odavan értem, nagyon kedves velem, akkor miért állítja be magát úgy, mintha " rossz fiú" lenne, akitől óvakodnom kell?

Figyelt kérdés
Igaz, ami igaz, elég lazán veszi az életet, mondhatjuk, hogy amolyan klasszikus értelembe vett rossz fiú. Viszont én már jobban ismerem, és valójában nagyon kedves, ezt a rossz fiú álarcot csak kívülre mutatja. Néha persze előttem is játssza az eszét, de én átlátok rajta, még nincs köztünk semmi, de nem tudja leplezni, h odavan értem, szinte mindent megjegyez rólam és a kedvemben akar járni. Nem értem, miért mond ilyeneket, hogy ő túl rossz ember és nem akar engem is rosszra téríteni, úgy állítja be, mintha féltene engem saját magától, tényleg vannak negatív tulajdonságai, de kicsit túlzásba viszi az önkritikát.

2016. ápr. 22. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Alacsony az önbizalma, ezért mond ilyeneket. Sőt, ezt a rosszfiús viselkedést is pont emiatt mutatja a külvilágnak.
2016. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet mégsem tudsz mindent. Pl. nem látszik egyből ha valaki drogos néha évekig is titokban marad, de annyi van benne, hogy nem akarja hogy a te életed is tönkre vágja. Meg lehetnek más kattanásai is egy embernek.


A másik lehetőség hogy csak megjátssza magát és ezzel akar megfűzni.


A harmadik meg, hogy mással is folyamatban vannak a dolgok, ezt egyenlőre parkoltatja és tök jól alátámasztja. Később még vissza lehet hátrálni belőle, hogy na jó igazad van rossz vagyok, de majd javulok :)

2016. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Osztom az egyes velemenyet.
2016. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!