Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok-Nők! Ha egy fiú-férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ha egy fiú-férfi késik a randiról, akkor már egyből rossz helyzetből indul nálatok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit, és mi a kifogása.
2016. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, kivéve ha fontos dolog miatt késett.
2016. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miért késik.

Én általában nagyon pontos vagyok és ki nem állhatom, ha megvárakoztatnak. Ez a saját dilijeim egyike, nagyon háklis vagyok a késésekre. Ha a közlekedésemet akadályozzák, sajnos arra is.

2016. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én hozzátenném a mennyit és miért kérdések mellé azt is, hogy erről tájékoztat-e. Ha dob egy sms-t, amikor már látja, hogy késni fog, akkor az sokkal elfogadhatóbb, mint ha megjelenik 20 perc késéssel úgy, hogy én hívogatom már, hogy merre van.
2016. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha azért késett mert rádőlt a 20.000 forintosokból rakott hegy a Bentley-ére ami pont elállta a garázsajtót a másik autója (Volvo) előtt? :D
2016. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit késett, és milyen indokból. 5-10 perc késésből nem csinálok problémát, főleg ha odaszól telefonon útközben, hogy várhatóan késni fog. De ha másfél órát kell rá várnom úgy, hogy indoka sincs a késésre, akkor lehet, hogy nem lesz második randi.
2016. márc. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szól előtte, és nincs rá jó indoka, ami nem 1000%-ig kamu, akkor eléggé.
2017. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valaki azt írta, hogy: ("Ki nem állhatom, ha megvárakoztatnak. Ez a saját dilijeim egyike, nagyon háklis vagyok a késésekre. Ha a közlekedésemet akadályozzák, sajnos arra is"). Én biztos nem terveznék vele randit hosszútávra , jó hogy nem már pisztolyt szegez a fejemhez csak azért, mert késtem. Én már csak azért is megvárakoztatnám ezt az illetőt aztán tőlem annyit kiabálhat, hőzönghet vagy stb amennyit akar lex..arom, de ha egy újjal is hozzámérne agresszívan vagy meg akarna ütni azt nem tenné zsebre azt hiszem! Ha háklija van vagy valamilyen mentális zavara szerintem akkor jobb helyen van ott a diliházban azt kész. Jaj akadály a forgalomban inkább örüljön, hogy nem szenved balesetet, vagy nem okoz, mert akkor így már randizgatnia sem kell senkivel talán a kórházban a balesetin, vagy a börtönben vagy a zártosztályon ennyi. Nekem egy csaj elkezdene ezen a kettő perc miatt hőzöngeni vagy mit tudom én legalábbis úgy ott hagynám, hogy csak porzana a levegő alighanem.! Na én meg azt ki nem állhatom, ha már azt érzem hogy sürgetve vagyok hát istenem van ilyen is. Na lányok ehhez szóljatok valamit! Egy késés még nem a világvége. Jó azt aláírom, hogy nem szép dolog megvárakoztatni a másikat, viszont azt veszem észre, hogy egyeseknél egy késés szinte már vérbosszúért kiált. Most lehet ennek több oka forgalmi akadály, stb. Persze én is ismerem az sms-t.
2018. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!