Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez az ismerkedési módszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az ismerkedési módszer szerintetek milyen? Mit szóltok hozzá? Bőven lent.

Figyelt kérdés

A kérdést komolyan kérdezem,nem hülyéskedek.

(Vannak ennél sokkal gázabb kérdések is)


Tehát: Nincs jelenleg barátnőm és szeretnék randizni,aztán hogy barátnőm legyen és utána a többi.


Nem leszólítós vagyok,szóval férfi létemre nem mernék leszólítani egy lányt buszon,villamoson akárhol,sehol sem. Van nálam olyan bátor barátom aki mindig leszólít egy csajt és nem hiszitek el volt már akit leszólított ,a csajjal megbeszéltek másnapra egy talit és találkoztak,még "az" is volt.


Nade visszatérve rám,én nem vagyok ilyen vagány mint haverom.


Én úgy szoktam,hogy buszon , vagy utcán akárhol úgy hívom fel magamra a figyelmet,ha egy jó csajt látok,hogy nézzen hátra rám,hogy mivel én sokat rágógumizok,ha látok egy jó csajt akkor csattogtatok egyet-kettőt a rágómmal és ha hallja a zajt akkor hátranéz és ha a csaj rámmosolyog akkor visszamosolyognék és jöhetne a szóbaelegyedés.


Nade mindig,ha jó csajokat látok és pont rágózok akkor csattantok és sokszor hátra sem néz a csaj pedig biztos hallja csak ugye úgy van vele,hogy mindennap lehet rágózós csattogást hallani,hogy rrágóznak az emberek ,minden tizedik rágót rágó ember csattog is vele. Van olyan csaj aki viszont a csattanásra visszanéz de nem mosolyog rám hanem vissza is fordul,mert tudja hogy rágó,szegénynek esze ágába nincs,hogy azért csattintottam a rágóval,mert nézzen vissza,hogy bejön nekem. Úgy a lányok 60 % -a nem szokott visszanézni 40 % -uk pedig igen de azok is csak arra gondolnak,hogy szimplán rágózok,nem tudják ,hogy figyelemfelkeltés,hogy azt akarom ,hogy észrevegyenek és szemezzünk stb.


Volt már olyan csaj is ,hogy ketten voltak és csattintottam,hátranéztek és röhögtek de az már rögtön észrevehetó,hogy kiröhögtek.


Na ennyi.


Szerintetek ez amit leírtam jó figyelemfelkeltési jelzés vagy nem,esetleg bunkóság?


Lányok is válaszolhatnak,hogy női szögből ez milyen ,ha nekik is így jelezne esetleg valami srác...


Szerintetek milyen dolog?

Esetleg jobb figyelemfelkeltési módszer van e?



2016. ápr. 26. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Társkeresőzz és buliba járj el, utcán szerinted ők azér sétálnak, hogy párt keressenek? Dolgukra mennek, sietnek.
2016. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez borzalmasan éretlen. Alapvetően rosszul vagyok, ha valaki feltűnően rágózik, ha meg pukkasztgatja, ahogy a kisikolások...hát nagy eséllyel nem mosolyt kapnál, hanem elmarasztaló pillantást. Ha nagyon idegesítenél, inkább arrébb is mennék.

Pedig én alapvetően egy nyitott és vicces lány vagyok, de ez...siralmas és visszataszító.

2016. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megsúgom: aki hátranéz, azért néz hátra, hogy megnézze, ki az a tuppó paraszt bunkó neveletlen állat, aki nem tud kulturáltan rágózni! A kajamaradékos, nyálas gumidból fújogatsz lufit lányok füle mellett és ettől várod, hogy a karodba omoljon a nagy ő. Gratulálok!
2016. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te jó ég!
2016. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Te is érzed, hogy a kérdésed gáz, hiszen magad írod, hogy vannak ennél gázabb kérdések is.

Ha háttal áll egy lány, honnan tudod, hogy tetszik? Hisz az arcát nem is látod.

2016. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
gusztustalan
2016. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Már az gázabb,ha valaki utánafütyűl egy csajnak. Az is milyen dolog már.

Aki meg azt kérdezi hány éves vagyok,annyit mondok,hogy nem gyerek vagyok,ugyanis nem hiába a felnőtt párkapcsolati témába tettem fel a kérdést,de elnézést kérek tőletek,ugyanis itt senki nem "kedvesen" válaszolt,mintha olyan hatalmas baj lenne amit a kérdésben írtam. Pedig ismétlem vannak gázabb dolgok is ,itt gyakorin is gázabb kérdések.

Azért köszönöm a válaszokat:)

2016. ápr. 26. 18:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy bunkon fogalmaztak meg, de ez tenyleg nem egy illedelmes dolog.

A hatamon felall a szor, amikor igy pukkasztgatnak.

Na mindegy, szoval szerintem ez nem a legjobb modszer a csajozasra.

2016. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nehezen tudom elképzelni, hogy egy felnőtt férfi ilyen módszert alkalmazzon arra, hogy felhívja magára a figyelmet, leszámítva, ha teljesen retardált.

Itt sokan jeleztük, hogy ez nem jó megoldás, remélem ezt magad is belátod.

2016. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gázabb, ha utána fütyül. Az is gáz, méghozzá nagyon gáz, de a nyálas lufival csattogtatni sokkal nagyobb parasztság! Először is tisztázzuk, hogy rágózni nem illő dolog. Az más tészta, hogy baromi sok ember rágózik szórakozásból, vagy azért, hogy felfrissítse a lehelletét. De ennyi erővel magozhatnál is és a héját beledobálhatnád a lányok hajába, hátha valaki hátranéz és beléd szeret! Vagy csámcsoghatnál egy hatalmas csirkecombon, aztán mikor hátra fordul a lány, akkor teli szájjal rávigyorognál.
2016. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!