Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudjam meg a címét ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg a címét ha szeretnék ajándékot vinni neki?

Figyelt kérdés
Jó ideje ismerkedem egy nővel, szeretnék neki házhoz vinni egy kis meglepetést, de nem tudom a címét. Hogyan lehetne ezt megkérdezni? Persze úgy, hogy ne sejtsen semmit.
2016. ápr. 26. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:

És mi az oka annak, hogy még nem tudod a címét?

Még nem kísérted haza? Kérdezted, de nem árulta el?

Nincs közös ismerősötök, akitől megkérdeznéd?

2016. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kísértem haza még sajnos és közös ismerős sincsen.
2016. ápr. 26. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem addig, amíg nem hív, inkább valami más meglepit találj ki, mert

1. előfordulhat, hogy olyan körülmények között él (nem túl szép a lakás), hogy nem szeretné, ha lásd

2. Engem személy szerint megijesztene, hogy kinyomozta a pasi a címemet. Első gondolatom lenne, hogy éjjel is szoktál-e kukkolni az ablak alatt... Betegesnek gondolnálak és soha többet nem lenne köztünk semmi.

2016. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Postai úton szerintem annyira nem lenne gázos. Igazából nem is mástól szeretném megtudni, hanem tőle.
2016. ápr. 26. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor ha legközelebb randiztok, kérdezd meg, hazakísérheted-e. :)
2016. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem ezzel rendesen befo*atnál.
2016. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Kivéve ha szeretnél a barátzónába/túlnyomuló/bizonytalankodó/tartozok neki testiséggel kategóriába kerülni hosszútávon.
2016. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!