Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú nem kattint rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem kattint rám MSNen csak nagyon néha, az azt jelenti, hogy nem érdeklem annyira? Vagy ez azért nem ilyen egyértelmű? 18/L

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 17:10
1 2
 1/11 Beviz Elek ***** válasza:
Ha egy numerán kívül mást is szeretne, akkor mindig írna.
2010. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ezt komolyan egy 18 éves lány kérdezi?

édes istenem... -.-"

2010. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ez már volt kérdés.

és de, egyértelmű. pont tegnap döbbentem rá, hogy a fiúk nem taktikáznak, ha akarnak valakit, lépnek... legalábbis a tökösebbek. de ha nem magabiztosak, akkor is írnak, ha bejössz nekik. csak a lányok magyaráznak be dolgokat a nyilvánvaló mögé...

17/L

2010. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Beviz Elek ***** válasza:

1. vagyok.

Ilyen az élet, mint a 3. hozzászóló is írta.

Ha valaki tetszik, akkor bármit bemagyarázol magadnak. Saját tapasztalat :)

2010. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok...de úgy tűnik, a többiek igazat írtak
2010. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na ugye? Az ember képes sajnos bemagyarázni magának azt ami nincs. Néhányan szerintem még később is. Kívülállóként pedig könnyű beszélni.
2010. ápr. 7. 17:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azt jelenti, hogy mostanság sok a dolga, és nem igazán van ideje. Vagy ha van akkor inkább alszik mert fáradt. Ez nem egyértelmű. De ha érdekel akkor írj rá te.


üdv

2010. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ...Ha nagyon érdekled akkor tuti azon van, hogy mindig beszélhessen veled. Én is áltattam magam, de nem kellett volna! A tetves anyjukat a köcsög pasiknak télleg!!!!!

Az oké, hogy néha dolguk van,. de....

2010. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sztem nem ilyen egyértelmű,.nekem is van aki tetszik de kb hetente 1x írok rá mert semmi közös témánk nincs... :D
2010. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Néha néha teis ráírhatsz, ha úgy gondolod, de az igaz ténneg, hogyha 1 pasi akar valamit, akkor azért foggal-körömmel harcol...énis ígyvoltam...mindig rámírt egy fiú, és ritkán énis rá...de az utóbbi időben nembeszélünk, mert miközben velem találkozgatott, volt barátnője, de rosszba voltak...és közben ismeredett velem (nem csalta meg a b.nőjét...sőt nem csak ezt, hanem eddigi egyiket sem, és nemis fogja..asszem xD) és én talán...talán már 1 kicsit kezdtem szerelmes lenni,...erre...úgyra jókapcsolat lett köztük, és már nemis beszélünk soha...ami mutatja is, hogy már nemérdeklem, csak és kizárólag a barátnőjének él :'( rohadt pasik.. -.- vagyis nem így általánosan :'D szal a lényeg h szerintem nem igazán érdekled.. :\
2010. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!