Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin szexről beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin szexről beszélni korai?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ szerintem, hogy a másik fél milyen természet...
2016. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Számomra az! (Mások meg nem érdekelnek)
2016. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg attól is függ, az első randi az első találkozások egyike is, vagy már régebb óta ismerősök a felek. (Számomra legalábbis ez is számít)
2016. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A helyzettől, a másik féltől függ.
2016. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen egyénfüggő!


Ha te nyitott vagy erre és rajta is látod, hogy olyan típus, és nyitott ÉS még szóba is jön, akkor tök jó, miért ne.


De direkt, erőltetett módon felhozni, az kínos lehet.

Egyébként is szerintem az a természetes, ha magától alakul a beszélgetés, nem tervezed meg előre, hogy mi legyen a téma.


Saját tapasztalat: az én barátom zárkózott ezen a téren, ő úgy gondolja, hogy a szexről nem kell beszélni, azt csinálni kell, és csinálja is, nem is akárhogy :P

Persze velem megbeszél mindent, de idegenek előtt, és a kapcsolatunk elején sosem hozta szóba a témát.

Nekem ez szimpatikus, van amit nem kell nagydobra verni

2016. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csinálni nem korai, csak beszélni róla korai.
2016. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!