Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai a hazassagrol beszelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai a hazassagrol beszelni?

Figyelt kérdés

2 hete vagyunk egyutt a baratommal o 21, en 20... Imadjuk egymast, es mar most tervezgetjuk a kozos eletunket. Elhataroztuk, hogy 2 ev mulva osszehazasodunk, 1 evre ra meg csaladot alapitunk.

Szerintetek korai errol targyalni? Nagyon komoly a kapcsolatunk.


2013. ápr. 18. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
nagyon-nagyon korai.
2013. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%

2 hete? :D

két hét után még minden kapcsolat komoly...

Sztem minimum 5 év kell ahhoz h házasságról lehessen beszélni.

Az alatt talán kilehet ismerni a másikat,de szerintem még 30 év után is tud (negatív/pozitív) meglepetéseket okozni.

Legyetek szerelmesek,legyetek boldogok,ne gondolkozzatok még ilyenen.

21L

2013. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
2 hét még kevés ahhoz,hogy egy kapcsolat igazán komolyra forduljon.Még csak most kezditek megismerni egymást.Ábrándozni szép dolog,de azért gondolkodjatok reálisan.Ezzel még ne foglalkozzatok.Most csak ismerkedjetek.
2013. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

2 hét alatt még semmit se tudsz róla.

A rossz tulajdonságait pedig főleg nem ismered, amik még okozhatják a kapcsolat végét is. Ahogy ő sem ismeri a te rosszabbik, nyűgösebb oldalad.


Teljesen felesleges ilyenekről beszélnetek.


Majd 1 év múlva ha körvonalazódtak körülöttetek a dolgok, akkor van értelme. És akár 1 évre rá még össze is házasodtatok, ha ennyire úgy érzitek, és még össze is jönne az, amiről most beszélgettetek.


Ettől függetlenül most még teljesen felesleges.

2013. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Édik vagytok, 2 hét után közös életet tervezni :D bőségesen ráértek!
2013. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Ezen most jót kacagtam!
2013. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Arról beszélgettek, amiről szeretnétek. Még nagyon korai, de ha mindketten erről szeretnétek beszélgetni, hát hajrá.
2013. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem baj, ha tervezitek. Csak aztán nehogy belendüljetek és hamarabb legyen az egészből esküvő, amit esetleg megbántok. Ha úgy gondoljátok, hogy 2 év múlva összeházasodtok, hát hajrá! Csak akkor azt a 2 évet minimum várjátok ki.
2013. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne beszélgetni? Nyilván nem szeretnétek egyből a tettek mezejére is lépni.

Mi is beszélgettünk róla nagyon-nagyon hamar, aztán 4 év után házasodtunk össze.

2013. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Figyi kerdezo, BESZELNI semmirol sem korai, de ha nekem elojott volna egy csaj 2 het jaras utan a hazassag temaval akkor azert elgondolkodtam volna hogy merre gurult el a gyogyszere.
2013. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!