Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, miért mondjátok/írjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, miért mondjátok/írjátok mindenhol hogy eltűntek a nagybetűs NŐK? Egyáltalán mit értetek az alatt, hogy igazi, nőies NŐ?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 21:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

Elmondom, hogy én mit látok és hogy mi az, amire ezzel szemben vágyok.

Szeretnék egy nőiesen, csinosan öltözködő, megfelelően és igényesen sminkelő, nőies alakú(homokóra) lányt.

Ami van, az vagy szétfolyó, amorf nők vagy szétgyúrt, izmos, férfias nők, aki vagy divatosan "szakadtan" öltöznek vagy kb. sehogy. Nőiesség alig van a mozgásukban. Inkább férfiasan akarnak kinézni.


Amire vágyom, az egy kedves, finom, csendes, jóravaló, házias, főzni tudó, családszerető lány, aki hosszútávon is kiszámítható, nem labilis és nem hiszi magáról, hogy tökéletes.

Ami van, az egy öntudatos, feminista, kivagyi, utálatos, ellenséges, hedonista és lusta nő, aki de facto ellenségnek tekinti a férfiakat(és ennélfogva nem is tartja bűnnek, ha akármilyen mértékben lehúzza).

Szülni nem akar, egyenlőséget propagálja a kapcsolatokban(amit ugyancsak nem akar), de az elvárásai valami meglepő oknál fogva túlmutatnak a saját értékein és ebben semmi kivetnivalót nem talál.

Ők férfiként akarnak érvényesülni a férfiak világában, de mellette megtartanák a női privilégiumokat is sőt, a pasiktól elvárják, hogy a gyakorlati lehetőségeket messze felülmúlva kápráztassák el őket, tehát nincs bennük semmi belátás vagy realitásérzés.

2016. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Röviden: a nagybetűs Nő nőies és régimódi, a mai nő pedig férfias és modern.
2016. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves 2-es válaszoló a hozzászólásodat! Valami hasonló értelmes válaszokra, véleményekre lennék kíváncsi :)
2016. ápr. 27. 21:38
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy az itteni párt nem találó "férfiak" mind régimódi kis csendes házias lánykára vágynak...
2016. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van. Olyan nők, mint pl nagyanyám, már sajnos nincsenek, pedig rá azt mondom, hogy ő egy igazi nő, testben-lélekben.
2016. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem én vagyok a kérdés címzettje, de egy meglátás: szerintem a nagybetűs NŐ, az olyasmi, mint a nagybetűs FÉRFI. Tökéletes, és csak az álmainkban létezik.
2016. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy mindenki ilyen NŐkre vágyik, mégis a k.urvákat nézik meg azokra csorgatják a nyálukat.
2016. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó: ez hülyeség, de megszoktuk.


Az első meg nagyon durván jól megfogalmazta a dolgokat.

2016. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

1-es/2-es vagyok.

Igazán nem írtam semmi újdonságot és ezt sztem a nők is tudják.

Alapvetően a kérdés arról szól, hogy milyen nő az, akire hosszútávon vágyunk és nem, hogy milyet akarunk dugni egyszer vagy pár hétig rendszeresen.

Tudjátok ti is, hogy megfektetni magatokat nem nagy művészet, de olyat találni, aki elköteleződne mellettetek már az. Hát fentebb van a válasz a ti kérdésetekre, mert bizony ordas nagy difi van aközött, akiket az egyik dologra tartunk alkalmasnak és akiket a másikra.


Annyit tennék hozzá még a listámhoz, hogy ami teljességgel hiányzik a mai nőkből, az a tisztelet.

Régebben(és akkoriban sokkal több volt a szegény, alacsony, rossz külsejű vagy alig tanult férfi) sokkal jobban tisztelték egymást az emberek.

Amit ma látok, hogy míg tőlünk elvárás a tisztelet egymás és a nők irányába(udvariasság, ajtónyitás, kabátfelsegítés, cipekedésnél teher átvállalása, fizetés, hölgytársaságban nincs csúnya beszéd,stb.), addig a nőktől ma már semmi hasonló sincs elvárva.

Ma a nők maguk döntik el, hogy kit is tisztelnek és bizony látványosan meg is mondják, hogy ma a pénz az egyedüli, amit tisztelni tudnak.

2016. ápr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok és a régimódi fajtából és a párom is pont ugyanazt kereste amit 1-es leírt nagyon jól.

Azt kell írjam hogy az azért tévedés hogy minden ffi k...kra csorgatja a nyálát mert van még olyan aki nem tudja elsöpörni a kisugárzást vagy az "értelmet" a nő szemeiből....

2016. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!