Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek megvolt az igazi nagybetűs szerelme akkor nem lehet újra?

Figyelt kérdés
A páromnak megvolt, nekem még nem, de szeretném hogy én legyek neki... Nagyon szeretjük egymást egyébként, vannak vitáink de hol nincsenek... Mit tegyek?
2010. nov. 1. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdést


honnan tudod hogy Ő volt neki a Nagybetűs szerelme???

2010. nov. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeresd és tedd boldoggá.
2010. nov. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rákérdeztem és mondta hogy megvolt neki már
2010. nov. 1. 02:49
 4/5 anonim ***** válasza:

az Igazi attól Igazi, hogy nincs belőle több. de kevesen hisznek a létezésében, és még kevesebbnek sikerül pont az Igazihoz hozzámenni. A nők ahhoz mennek hozzá, aki megkéri a kezüket. Nagy igazság. Sokszor nem a nagy Ő kéri meg a kezét a nőnek.

Olyan ffiból/nőből pedig sok van, akivel éppúgy jól kijöhetünk, mint a Nagy Ő-vel. Kicsit több "munkába" és alkalmazkodásba kerül, de ennyi. A legtöbb tartós házasság ilyen. Nem kell tehát megrémülnöd.

2010. nov. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utánna lehet még nagyobb betűs,vagy kisbetűs dőltbetűs.egyik sem rosz
2010. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!