Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik ilyen? Fiatal nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Fiatal nő, idősebb férfi.

Figyelt kérdés
Uszodában mostanában előfordul, hogy fiatalabb nők próbálnak, szemezni velem. Tegnap egy egy "hello"-t is elnyomott egy szépség. Annyira megdöbbentem, hogy szólni sem tudtam. Majd a lányom lehetne. Istennő teste volt. Én pedig nem vagyok Adonisz. Létezik ilyen, esetleg halucinálok és beképzelem magamnak?

2016. ápr. 27. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a legközelebbi ilyennél csípd meg magad és ha fáj, akkor nem az lsd volt!
2016. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Viszont ha az volt, akkor én is vennék a cuccból...
2016. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen,csak a boldog párkapcsolat nem garantált.
2016. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vegyél hosszabb úszóshortot, ha kilóg a vége!
2016. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fiatalabb hölgyek válaszát várnám. IQ szegény, poénkodó, unatkozó drogosok kérem kíméljenek meg a továbbiakban válaszaiktól.
2016. ápr. 27. 22:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze velem is volt mar olyan hogy megtetszett egy idosebb pasi,sztem ez normalis:-)


29/N

2016. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy.

Én 25,a párom 40

2016. ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az IQ szegény ha ilyen kretén módon kérdezel...
2016. ápr. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Én 17 évesen jöttem össze egy 27 évvel idősebb férfival. 4 évig voltunk együtt, nagyon szerettem. Nem tudom mi fogott meg benne, de talán a belső értékei.

Azért lett vége, mert 4 év után sem akart komolyabban lépni. Összeköltözésről nem volt szó, ha volt is, terelte a témát. Családot meg nem akart. Így utólag belegondolva érthető. De reménykedtem, akkor még ...

A mostani párom 10 évvel idősebb és van egy gyönyörű kislányunk is.


A te kérdésedre válaszolva: lehet belőle komolyabb dolog, de más az értékrendetek. Mivel nagy a korkülönbség.

2016. ápr. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges,hogy bejössz nekik.

20/N

2016. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!