Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsam meg a 30 éven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg a 30 éven felüli kiszemeltemet? Én 13évvel fiatalabb vagyok. Közös munkahely, de más beosztás. Mosolygok rá, ő is rám. Hogy adjam a tudtára, hogy szeretném jobban megismerni?

Figyelt kérdés
A munkahelyen nincs sok alkalmam vele beszélgetni.Mik azok a sejtelmes mondatok,amitől rájön,hogy akarok tőle többet? Úgy tudom,volt egy munkahelyi viszonya,de hozzá korban illő nővel.

2015. febr. 6. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a férfi az idősebb, úgyhogy a korkülönbséggel nem lesz gondja...


Nagyon kevés az infó ahhoz, hogy segíteni tudjunk. Szoktatok kettesben lenni? Egyszerre végeztek?


Ha jóban vagy másokkal is a cégből szervezz munka utáni iszogatást egy pénteki napra és hívd el őt is, aztán ott már kötetlenebb közegben pityókásan biztos könnyebben tudtára tudod adni, hogy mi van.

2015. febr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Mik azok a sejtelmes mondatok,amitől rájön,hogy akarok tőle többet?" >

"Ej de jó pasi vagy!"

"Szia cica, van gazdid?"

"Eljönnél megnézni, hogy nincs-e szörny az ágyam alatt, mielőtt lefekszem?"

Meg hasonlók.

2015. febr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,a kiszemelt a pasi. Hát sajnos ritkán végzünk egyszerre. Igazából 1-2 mondatot már váltottunk,de nem tudtam semmi olyat mondani...az elhangzott a számból,hogy örülök,hogy ebben a műszakban van,mert így többet tudunk találkozni. erre ő megkérdezte mosolyogva,hogy az jó? én pedig rávágtam,hogy persze. ennyiből lejöhetett neki a dolog? Iszogatásra nincs lehetőség,pedig jó ötlet,csak sajnos a cégben más körökben mozgunk...
2015. febr. 8. 23:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Facebook?
2015. febr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs neki facebookja. Érett férfi, és nem akarok túl nyomulós fiatal csitrinek tűnni ezért nemtudom hogyan léphetnék úgy,hogy ne nevessen ki... Sosem volt még ennyivel idősebb pasival dolgom.
2015. febr. 9. 00:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Keresd a társaságát, derítsd ki, hogy van-e valakije.

Nem baj, ha kicsit nyomulsz, leülsz mellé ebédelni, flörtölsz, stb.

Idő kell egy érett pasinál is, hogy rájöjjön a csaj barátkozni vagy többet akar. Esetleg csak szórakozik, és az egóját akarja növelni.

2015. febr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igyekszem akkor bedobni magam. Mosolygok rá mindig,de több kell tudom. Szerintetek nem zavarná a korkülönbség?
2015. febr. 9. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!