Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Exszemmel találkozom hétvégén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exszemmel találkozom hétvégén, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő szakított, mert már nem tudja mit érez, baratként szeretné velem tartani a kapcsolatot.

1 hónapja lett vége, beszéltünk telefonon és azt mondta hogy nagyon fáj a hiányom, csak fél hogy szakitok vele,(3x szakitottam vele eddig )

Szülei nem fogadták el a kapcsolatot soha, volt hogy hazudtak hogy láttak engem mással.


Hétvégén találkozunk én kezdeményeztem a találkozót, mivel írta is hogy nagyon hianyzom neki. Azt mondta szeretné.



Hogyan közeledjek felé hogy ne legyek nyomulós?


Én szeretem újrakezdeném vele.


Találkozó végén mondjam el?


20/L



2016. ápr. 28. 13:58
 1/7 Inessential ***** válasza:
Miért szakítottál vele 3x?
2016. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel ő is benne van a találkozásban, szinte biztos, hogy kibékültök úgyis, úgyhogy nincs mit izgulni.

Mi ilyenkor mindig csókolóztunk aztán szexeltünk. Azóta szakítottunk.

2016. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindketten szeretnétek, szóval nem hiszem, hogy gond lesz. Ellenben, ha történik köztetek valamit, beszéljétek meg az eddigi gondokat, hogy te miért szakítottál vele ennyiszer, hogyen működhetne a dolog normálisan, nem pedig ilyen csiku-csuki módon.
2016. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"3x szakitottam vele eddig"


Éljenek a határozott emberek! Fogadjunk te vagy az, aki lelassít, kirakja az indexet balra, majd amikor meg akarom előzni, elindul tovább egyenesen, aztán megint lassít, jelez, és ezt így egy párszor.

2016. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért szakítottam mert hülye voltam baromira.... Sok hülyeség miatt.
2016. ápr. 28. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele még egy párszor.
2016. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Thomika20 ***** válasza:
Újra melegítve csak a töltött káposzta jó és szerintem te nem vagy az. Miért nem keresel magadnak normális pasit? Minek húzzátok egymás agyát? Ha nem megy, nem kell erőltetni.
2016. máj. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!