Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akarhanyszor talalkozom vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhanyszor talalkozom vele mindig gyomoridegem van, ez normalis?

Figyelt kérdés
Mar lassan 4 hete beszelgetek a sraccal. Nagyon szimpatikus, de nincsennek olyan hu de nagy szikrak,felre ne ertsetek eleg vonzo ferfi. Amikor multkor is talalkoztunk volt ez a fura erzes s most megint mar orakkal a talalkozo elott. Egyaltalan nem izgulok a randi miatt megis. Ez most mi akkor?
2015. dec. 8. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Tehát gyomorideged van, de nem izgulsz?
2015. dec. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ahhoz hasonlo erzes, es tenyleg nem izgulok. Penteken is azt hittem, hogy a vizsga miatt, de meg azutan is meg volt.
2015. dec. 8. 11:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudatalatti befigyel, a helyedben hallgatnék rá.
2015. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vírus esetleg?
2015. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Es mit mond a tudatalattim?
2015. dec. 8. 15:47
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem feszélyezve érzed magad mellette. Lehet szeretnél tőle valamit, de valami miatt félsz, nem engeded magadhoz közel. Kell egy kis iső mire feloldódsz, és elmúlik ez. megeseik :)
2015. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazság szerint soha nem volt igazi párkapcsolatom.Lehet feszélyezve vagyok, még ha nem is ismerem fel magamnak. Maga az zavar, hogy 19 vagyok és fogalmam nincs, hogy most mi mikor kéne következzen, túl agyalom. Kb. mi a rendes menete az ilyen randis periódusnak?
2015. dec. 9. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs igazán ilyen, hogy normális menet. Történt már köztetek valami? A csóknak már ideje lenne, de ölelés, puszi mindenképpen. Ha még szűz vagy, akkor várj a szexxel legalább 1-2 hónapot.
2015. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Eddig még csak puszi volt, meg pár elnyújtott érintés. Ami még ide sorolható az talán az, hogy ha sétálunk nagyon közel megyünk egymást mellett. Talán a harmadik randin már lesz egy csók vagy kézfogás, nem szeretném elsietni. A szex az nem igazán téma, mert még szűz vagyok.
2015. dec. 10. 21:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor természetes hogy így viselkedsz :)

Majd jön minden magától, nyugi, nem kell eltervezni semmit.

2015. dec. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!