Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek volt olyan, hogy sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt olyan, hogy sokat vártatok a randival és kiábrándultatok?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtünk meg, különböző okokból sokat vártunk az első randira. Persze ilyenkor az ember agya már 100x elképzeli, milyen lesz, aztán élőben ha nem is csalódik, de mégsem lett annyira jó, mint amennyire a chateléseinkben passzoltunk. Hasonlított a képeire, de valahogy mégis elbizonytalanodtam.

Folytassam, adjak még esélyt további talikra, és majd elválik? Mert annyira kiábrándító volt, hogy nem biztos, hogy szeretném ezt teljesen abbahagyni, viszont az, hogy soha többé ne írjon... elképzelhetetlen. Csak barátként is furcsa lenne.

Majd összecsiszolódunk? Csak furcsa volt a szituáció, hogy élőben találkoztunk, vagy ez már mindig ilyen lesz és csak az időmet pazarlom?


2016. ápr. 28. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Jól érezted magad vele ?


Vagy mit vártál?

2016. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt bizony. Én egy darabig próbáltam magam győzködni, hogy hátha képes leszek vonzódni, de egyre jobban irritált. (Nem a külsejével volt gond, hanem a metakommunikációja, a kisugárzása taszított nagyon.)
2016. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt vártam, hogy ugyanannyira heves érzelmeket vált ki majd belőlem mint írásban. Hogy ez lesz életem kb. legkülönlegesebb élménye, mert végre olyan embert találtam, akivel ennyire passzolunk külsőre, belsőre, hummorra stb. Túlmisztifikáltam, hogy milyen nagy dolog lesz és tökéletes, ehhez képest... elvoltunk, de semmi olyan hatalmas érzést nem váltott ki, ránéztem, és nem annyira különleges mint amit elképzeltem. Arra is számítottam, hogy valami értelmesebbről is beszélünk, úgy értem, amit jobb élőben megbeszélni stb. de semmi fontos nem hangzott el. Hagyjam?
2016. ápr. 28. 14:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még simán összecsiszolódhattok.
2016. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl magas elvárásokat fűztél a randihoz. Ezt te magad is bevallottad, szóval azt is gondold át, hogy ennek nehéz megfelelni.

Szerintem még próbáld meg egyszer, aztán ha úgysem megy, akkor hagyd.

2016. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha igazán jót akarsz a srácnak, akkor most elküldöd.

Jobb lenne neki egy olyan lány, aki két lábbal a földön jár, nem a saját fantáziájába szeret bele, nem csak a másiktól várja, hogy kialakuljon mindkettejük boldogsága,stb.

Mondd meg neki, hogy elhiszem, hogy nehéz ilyet találni manapság, de ne adja fel addig sem!

2016. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd azt nekem, mit jelent az hogy "Hasonlított a képeire"? :D
2016. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os: Az, hogy nem az történt, hogy a képeken sokkal másabb volt, nem vert át vagy nem szerkesztgette át annyira, úgy nézett ki nagyjából élőben is. Nem teljesen, de a lényeg, hogy nem ezért vagyok bizonytalan, hanem olyan sietős volt, meg írásban lazának tűnt, nem ilyen feszengősnek.
2016. ápr. 28. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!