Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes-e első randi alkalmáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e első randi alkalmával étterembe hívni a lányt vagy ehhez kell némi rutin? Jártam már étteremben, de nem ilyen formában.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan környezet, amiben magabiztos vagy, otthon érzed magad, akkor nem.
2016. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok oda az étteremért. Inkább valami kevésbé formális beülős helyre szavaznék (teaház, kávézó). Mondjuk az étterem függ attól is, hogy milyenről van szó.

De ahogy az első válaszoló is mondta, olyan helyre hívd, ahol jól érzed magad.

2016. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vidd strandra, ott legalább meglátod az igazi arcát.
2016. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább egy sminkelésre vidd el. Ott mindit azzal kezdik hogy lemossák az arcáról ami rajta van, hogy újra smjnkeljék. Abban a pár percben na akkor megláthatod az igazi arcát.
2016. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem első randinak egyébként sem túl praktikus egy étterem, de ha még csak nem is éreznéd ott nyugodtan magad, akkor végképp felejtős. Az első randik amúgy is eléggé feszengősek tudnak lenni, nem hiányzik, hogy még ez is rátegyen. Inkább olyan helyet válassz szerintem, ahol mindketten önmagatok tudtok lenni és nem kell nagyon "odaviselkedni".
2016. ápr. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A randipartnertől függ szerintem. Amúgy rutinod csak úgy lesz, ha egyszer elkezded. :)
2016. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha semennyire sem ismered, akkor én nem vinném a csajt étterembe, nem biztos, hogy megéri a befektetést.


első randin inkább kávézó vagy teázó és max egy órás együttlét, utána meg lehet folytatni.

2016. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!