Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnál ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ahhoz, ha a leendő pasidról megtudnád, hogy elvált, és van egy 3 éves gyereke?

Figyelt kérdés
A gyereket közösen nevelték évekig. A pasi huszonéves.

2016. ápr. 28. 23:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem folytatnám vele. Nálam ez abszolut nem fér bele. Egyrészt ha a férfi normális akkor nyílván foglalkozik a gyerekkel, hozza majd hétvégenként, ha beteg siet hozzá, karácsony, ünnepek szintén megosztva lesznek. Plusz, nem velem élné át először ezt az élményt. Nekem ez így nem kell. Ha meg nem foglalkozik a gyerekével, akkor azért nem kéne, mert milyen ember...


Szóval nem, nekem nem való gyerekes pasi, nem is kezdtem soha ilyenekkel. Elköszönnék amint megtudnám. 24/N

2016. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
És miért kell lepontozni a neked nem tetsző válaszokat? Őszintén elmondtak a véleményüket többen, ez van. Amugy... Hiába neveli az anyja a gyereket, apjával is kell lennie, akkor pedig természetesen az en életemre is hatással van, es amíg velünk lenne felelősséggel tartoznek érte stb, es mivel nem szeretnek gyereket nekem ez sok lenne.
2016. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi. A párom elfogadott 2 gyerekkel, sajátjaként szereti őket. Ha szeretitek egymást ez nem akadály egyik részről sem.
2016. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem csak én pontozok itt! ;)
2016. ápr. 29. 14:42
 15/16 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, bárki pontozhat. De minek kérdezel ha van kialakult konkrét véleményed, az azzal ellenteteseket meg lepontozod/leszolod? Senki se írta, hogy ha nekik nem fér bele a dolog, akkor másnak se fog, rengeteg ellenpélda van.(hozzáteszem édesanyám is elvalt, nevelőapám pedig kérdés nélkül elfogadott,en mégsem vagyok gyerek parti ember.) A saját oszinte véleményüket vállalták, mert az volt a kérdés.
2016. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

hihi

8/9/11 -es hozzászólók, egyetértek veletek.

elvált pasi nőjének lenni, örök 2.hegedűsként élni, tényleg gáz.

inkább jöjjön egy titkos, dögös csődör, akivel lehet hancúrozni.

25/l

2017. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!