Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Ha randi után egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha randi után egyből ráírsz a lányra?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az első talink és mihelyst hazaért keresett is. Nem beszéltünk még következő találkozóról de sok másról igen. Azt, hogy egyből keresett és beszéltünk is jó jelnek vehetem?
2016. ápr. 30. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Na, most szerinted azert keresett, mert nem erdekled? Jezusom, ezt a logikat...


23L

2016. ápr. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én csak a találkozó lezsírozásáig írogatok.

ha összejött a tali többet nem vesztegetem az időm ilyenre.

ha akarok valamit akkor felhívom a továbbiakban,vagy egy rövid sms.

de amúgy a kérdésre a válasz az igen.

elég rendesen odavan érted a gyerek.

2016. ápr. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Honnan tudjam?

1 nem vagyok pasi

2 ha tali utáni kapcsolatfelvételről van szó akkor szerintem minimum várok másnapig és nem rögtön utána beszélek valakivel és nem volt még ilyenre példa nagyon az életemben és nem tudtam eldönteni a talin,hogy szimpatikus vagyok vagy sem, mert megdicsért, hogy csinos vagyok de alapból látszik a srácon, hogy nem mutatja ki az érzelmeit könnyen. Sokat nevettünk együtt ennyi a tuti.

2016. ápr. 30. 00:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Második köszi!
2016. ápr. 30. 00:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki, de én csak másnap keresném legfeljebb a csajt, aztán csak ha van egy lebeszélt randi utána beszélnék vele újra.
2016. ápr. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én akkor írnék rád ilyen hamar, ha nagyon vágynék a testedre.
2016. ápr. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!