Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, szerintetek bizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szerintetek bizalom gerjesztő a következő típusú ismerkedés? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Köszönés után szinte azonnal (egyéb beszélgetés nélkül) egymás után több fotót kértek azon az egy látható fotón kívül, amely fenn van a társkereső weboldalon, ezután max. 5 percre már randira hívjátok a lányt, szintén akármilyen ismerkedős beszélgetés nélkül.

Ilyen pár perces stílusra szerintetek már be is gerjedve a lány és motiválva van arra, hogy randizzon veletek?



2016. jan. 8. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ők úgy gondolják, hogy ennyi elég a randira híváshoz :)
2016. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek a társkeresős lukvadász szépfiúk. Ezt eljátszák mindenkinél, ha 100-ból 1 bejön, már nyert ügyük van.


Én sosem kértem plussz képet, és a randirahívás is jónéhány levélváltás után történt. Kár, hogy ritkán jutottam el odáig.

2016. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet célravezetőbb, mint amit én csinálok.

Próbálok velük beszélgetni, legalábbis azzal, amelyik válaszol valamit az üzenetemre. Aztán levelezek egy kicsit, próbálom megismerni egy picit, hogy milyen is...

De általában ezek ellaposodnak, meg az érdeklődés hiánya megöli az egészet, mikor én kérdezgetek, de ő meg csak válaszol és kész.

2016. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak szexre megy, aki így próbál ismerkedni. Én sose kérek képet, mindig a lány kér először. A személyes találkozót meg szóba se hozom minimum 2-3 hónapos beszélgetés előtt.


F

2016. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem nem gerjesztene se bizalomra, se másra.
2016. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!