Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Randiznátok olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Randiznátok olyannal, aki lakókocsiban él, vagy ez inkább visszatetsző lenne?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert igaz, még nem vettem meg, de tervezem. Jóképűnek mondott, intelligens, diplomás srác vagyok. Azonban, a saját, személyes álláspontom az, hogy minek fizessek ki egy csomó pénzt évente az albérletért, ha helyette élhetnék a lakókocsimban is. Természetesen a lakókocsihoz tartozna egy autó is. Így, az albérletre fordított pénzem összegyűjthetném és költhetném értelmes dologra is. Akár egy házra is a későbbiekben.


Úgy tudom, Budapesten 80-100 ezer körül vannak az albérlet árak, ami éves szinten 1 000 000 Ft. Ezt inkább félreraknám. Németországban tervezek élni a későbbiekben, ott az albérlet háromszorosa a Magyarországi áraknak. Ezért jutottam erre a döntésre.


Lakókocsi alatt ilyesmire gondolok: [link]


Mielőtt valaki azt hinné, nem, nem vagyok betegesen filléreskedö, sosem voltam, de ha milliós összegekről beszélünk, akkor bizony meggondolom, hogy mire költöm. Éppen, ahogy mindenki más.


2016. ápr. 30. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Mindenféle hivatalos ügyintézésnél probléma lesz, hogy nincs lakcímed.
2016. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Legfeljebb megadom a szülői ház lakcímét. De kérlek, a kérdésre koncentráljatok kedves válaszolók!
2016. ápr. 30. 20:23
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
És hol fog tanyázni a lakókocsi? Gondolom valami külterületen, ami nem a közbiztonságáról híres. Én nem érezném magam biztonságban benne, ha meglátogatnám.
2016. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mindenre van megoldás, de a részletekbe ne menjünk bele most. Majd máskor. Most a kérdésre válaszoljatok.
2016. ápr. 30. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Haverként semmi bajom nem lenne veled, de nem nagyon lenne közös jövőnk, mert te Németországba szeretnél költözni, én viszont jól érzem magam a saját lakásomban itt, ahol most élek, ráadásul a német nyelvbe beletört a bicskám, amikor tanították.
2016. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Talán félreérthetően írtam. Itt most nem az a lényeg, hogy Németországba utazom, azt csak a költségek indoklásához használtam. A lényeg, hogy ha egy országban élnénk, nőként, randiznátok-e valakivel, aki (ideiglenesen) lakókocsiban él?
2016. ápr. 30. 20:35
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Első vagyok, nem, nem randiznék. Egy nyomorult bankszámlát nem jutsz nyitni önállóan, csak ha anyuék (vagy isten ne adja, én) tartják a hátukat. Az, hogy valami csak ideiglenes, nekem azt jelenti, hogy lesz sok ígérgetés meg tervezgetés, de aztán vagy lesz valami belőlük, vagy nem, és hajlok arra, hogy az előzetesen felvázoltaknak megfelelően semmi nem fog alakulni.
2016. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Randiznék.
2016. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy egy idő után zavarna, de igen.

Nem lenne kizáró ok.

2016. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Én két férfit ismerek, akik ilyen körülmények között élnek. Mindkettő azért, mert elveszítette (önhibájából) a korábbi jó egzisztenciáját. A személyiségük is igencsak zűrös. Úgyhogy ezek alapján a tapasztalatok alapján: nem.
2016. máj. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!