Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, a szempontokon keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a szempontokon keresztül megírnátok az ideálotokat? 20/N

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat!


A szempontok:


- Hajszín & Szemszín


- Hajhossz (arcszőr)


- Izomzat mértéke


- Meddig értek neki


- Öltözködési stílus


- Mi jellemzi?

Inkább 1.) férfias-klasszikus-visszafogott,

vagy 2.) daliás-szép-romantikus,

vagy 3.) macsós-menő-népszerű,

vagy 5.) Egyéb... (pl. rocker)



2016. máj. 1. 02:22
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Sötét hajszín (bár a párom szõke) zöld szemek

Tüsi haj, de csak természetes nem ilyen mindenfél mintás izé és ha lehet ne legyen se szakáll se bajusz(szúr)

Ne follyon, de nem Kell body builder alkat, normális legyen

Legyen egy fejjel magasabb (170cm+)

Ami neki kényelmes, a farmer tetszik a férfiakon.


5) Intelligens, csöndes, ambiciózus,vicces



De ne akard magad senki ideáljává formálni mert a végén nem biztos,hogy olyan ember lesz a párunk amilyen az ideálunk. Tapasztakatból mondom.


19/L

2016. máj. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a kimerítő választ.

De én amúgy nő vagyok, én biztos nem formálom magam, csak érdekel.

2016. máj. 1. 02:46
 3/9 anonim ***** válasza:

- Szőke, szőkésbarna, vörös jön be leginkább, de az se baj, ha sötét, viszont szemszínben csak a világos szem, kék, zöld vagy szürkés szem.


- A túl rövid és hosszú haj sem jön be. Lehessen beletúrni, kicsit takarja el a fülét, és tetszik nagyon a göndör haj. Nem szeretem az arcszőrzetet, vagy maximum borosta.


- A vékony srácok jönnek be, pici izommal.


- Legyen nálam magasabb valamivel mindenképpen, de nem kell túl nagy különbség.


- Elegánsan sportos, vagy vagányabb, kicsit rockosabb, vagy rapper stílus. Nagyon tetszik a csőnadrág, kötött pulóver, és baseballsapka.


- Feminin típusú srácok inkább, kisfiús arcúak.


20/L

2016. máj. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Hajszín és szemszín : barna/fekete, barna/kék

hajhossz: hosszabb és arcszőrzete ne legyen.

Izomzat: legyen kidolgozott de határokon belül (ne legyen bodybuilder)

Legyen nálam magsabb és 174 vagyok szóval legalább legyen 185 cm vagy magasabb az sose baj.

Öltözködés: elegáns (szóval semmi deszkás stílus vagy rocker stílus meg ilyen undorító dolgok amiket manapság hordanak a fiatalabb pasik)


klasszikus és férfias


egyébként még hozzá fűzném: szeretem ha van humora egy pasinak és azt is ha magamért szeret, ja és persze ha őszinte... ja és legalább 10 évvel idősebb nálam, de több se baj.

21/N

2016. máj. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Az ideál / valóság

- Hajszín & Szemszín: Sötét, sötétkék / barna, zöldesbarna


- Hajhossz (arcszőr) mindegy /rövid


- Izomzat mértéke nem fontos / sportos, szálkás


- Meddig értek neki: fél fejjel magasabb/ nálam picivel alacsonyabb


- Öltözködési stílus: laza, vagány/ póló+farmer


- Mi jellemzi?

5. mackós, humorzsák / 5. becsületes, türelmes, odaadó


Kb. az első szerelem óta feladtam az "ideált", mert rájöttem hogy a legfontosabb szempontjaim azok jellembeli vonások, a külsőt pedig könnyen meg tudom szeretni, ha mindaz megvan egy férfiben, ami az én szememben felbecsülhetetlen tulajdonság. A párommal is így volt. Hiába nem volt az ideálom, az az összhang, ami köztünk volt, azt nagy hülye lettem volna veszni hagyni. Szóval igazából már nincs ideálom.

2016. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hajszin teljessen mindeggy ,a kék szem nagyon tetszik.

Rövid haj vagy kopasz. A borostát szeretem.

Lehet jó kigyuit is. Ezt így nehéz megfogalmazni. A párom 110kilo ,szép kidolgózott test ,van hasa is. A kockás has nem tetszik.

Én 165centi vagyok ,nálam elég ha magassabb.

Sportos ,ha kel elegáns.


5 Férfias,határozott,figyelmes,olyan akire fel lehet nézni.

N25

2016. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok,minimum 10el idősebb.
2016. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Haja sötét, szeme mindegy, de a barnákéban el tudok merülni örökre... A jelenlegi páromnak mégis zöld! :)

2. Imádom a szőrös pasikat. Meztelencsigákat fogdosson az aki akar. Haja hossza nem lényeg. A kopasz is és a hosszú is szexi tud lenni.

3. Szeretem a husis, izmos pasikat. Egy vékony fiúra valamiért nem tudok felnézni, nem tudok férfiként rá nézni, még ha az arca karakteres, akkor sem. Sajnálom.. :/

4. Legyen magasabb nálam, szóval olyan 170- a végtelenig :)

5. Stílusra mindegy. Azért persze ha divatmajom, akkor passzolom a csávót, mert sajnos volt ilyennel dolgom és többet foglalkozott magával mint a munkájával avgy velem...baromi hiú volt.

Egyszerű farmer-póló kombó a legjobb..


Mi jellemzi?

hmm...

-karizmatikus-önzetlen-vicces


:)


Fontos megjegyeznem, hogy oké, jó az ideál felállítása meg minden, de a belső tulajdonságok a legfontosabbak egy férfiban, nem a külleme. :) Ha jó ember, és egyezik az értékrendünk, akkor nálam szabad útja van! :)

2016. máj. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mos főz takarìt jò az ágyban. Magas vicces ès ambìciòzus.
2016. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!