Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves férfiak! Miért csinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Miért csinál valaki olyat, hogy a megismerkedés után pár napig keres, érdeklődik, utána meg mintha elvágták volna, alig akar kommunikálni?

Figyelt kérdés
Én is kerestem, még azt sem lehet mondani, hogy azért, mert nem kölcsönös az érdeklődés.
2016. máj. 1. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt csinálta velem nemrég egy nő.

Szerintem egyszerűen úgy döntött,hogy nem szeretne veled tovább foglalkozni és nem volt elég gerinces,hogy ezt közölje is veled.Gondolta majd rájössz abból,hogy nem válaszol semmilyen megkeresésedre.

Valószínűleg én is ugyanígy jártam.

2016. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a.) nem talált a belvárosban free wifit

b.) szarakodik otthon a nete

c.) a főnöke igába hajtotta rabláncon, szarni is alig van ideje

d.) ugyanez nem munkahellyel és főnökkel, hanem iskolával és vizsgákkal

e.) mégsem talált téged vonzónak

f.) beszótá' neki valamit, amit te észre sem vettél, ő meg besértődött rajta


Mittomén'. Ezerféle variáció létezik, nem látok a fejébe.

2016. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem te vagy az egyedüli akivel ismerkedik, és valaki érdekesebb mint te, szóval rá koncentrál helyetted.
2016. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit, vagy majd jelentkezik, vagy nem.Van sok másik, ha nem.
2016. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem talált annyira érdekesnek 1 tali alapján,de van hogy több találkozó után is ez van. Vagy pedig talált időközben mást.
2016. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is többször tapasztaltam sajnos ilyet. Erre egy megoldás van nőknek: első jó pár randi alkalmával nem nagyon szabad sok érzelmet, örömöt, szerelmes hozzáállást mutatni, s erre egy magyarázat van: a modern technika miatt annyira elszigetelődtek az emberek, hogy nem veszik jó néven azt sem, ha pár randi alkalmával örömöt, pozitiv hozzáállást kapnak egy nőtől, ciki neki. De ha ez igy van, akkor az ilyenekkel nem kell foglalkozni már csak azért sem, mert 100%, hogy nem érdeklik és nem is figyelt fel a szellemi értékeidre és ezzel nem is szándékszik foglalkozni.
2016. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

- Lehet, hogy valami közbejött, ami lefoglalja: erôsen korlátos, hogy egyszerre hány dologgal tudunk érdemben foglalkozni, és ha ennél többel kéne, azt sok férfi kínszenvedésként éli meg. Ezért simán lehet, hogy valami közbejött, és a veled való ismerkedésre emiatt most nem maradt energiája

- lehet, hogy nem voltál annyira szimpatikus / valaki szimpatikusabb, mint te, és ismét csak ott tartunk, hogy, egyszerre csak kevés dologra van energia.

- kifogyott a témákból..

- lebetegedett, a férfi megfázás brutális dolog..

- Felcsút vagy Békéscsaba drukker, és most, hogy kiesett a csapata az nb-bôl, elment mindentôl a kedve.


Ha ez elhúzódik, akkor egyenesen rákérdeznék, hogy most akkor mégis mi a manó van.

2016. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mellébeszélés a wifi meg a konnektor hiánya, a betegség is.


az én szerelmem 2 nap intenzív után is felvánszorgott a netre és megkeresett.



amikor nem keres valaki nem érdekled, ennyi.

2016. máj. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!