Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha 20/N-ként a randikon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 20/N-ként a randikon a 25/F párom fizet szinte mindig? Meg más, többé fájó dolgok is tőle vannak csak?

Figyelt kérdés

Randikon csak a mozijegyemet szoktam állni.Van mindez pedig azért, mert nincs elég pénzem. Dolgozom amúgy.

Továbbá az ilyen egyszerű, pár napos kiruccanások is őt terhelik. Meg kaptam tőle ajándékképp szükségeltető dolgokat nem egyszer.



2016. máj. 8. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs azzal, ha ő önszántából fizet. Elhív téged valahova annak ellenére, hogy tudja, hogy nincs pénzed. Tehát őt ez nyilván nem zavarja. Semmi gáz nincs ezzel, amíg nem élsz vissza vele. Próbáld meg viszonozni a kedvességét apróságokkal, amik szinte ingyen kijönnek. Így te is jobban fogod érezni magad, és annak a veszélye sem áll majd fent, hogy egy idő után úgy érezze, hogy kihasználod. :)
2016. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem elég gáz. Én még tanulok, úgyhogy biztos nem kapok annyi zsebpénzt otthonról, mint neked van pénzed a munkából. Mégis minimum felesben fizetünk, ha pedig az én kedvemért jön el valahova, azt teljes egészében én állom, mert az én kívánságom volt. Néha pedig meglepjük egymást kisebb ajándékokkal.

Szerintem szánalmasak azok a nők, akik részben, vagy teljesen eltartatják magukat, de még szánalmasabbak azoka a férfiak, akik egy pár cickóért és azért, hogy azt higgyék, igazi kapcsolatban vannak, ahol szeretik őket, hagyják magukat kihasználni.

21/L

2016. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kettes te rosszul látod. Elmegy a pénz hadd ne részletezzem mire, egyébként szánalmas a kerestem, és én is diák vagyok.

Szóval nem tudok felesben menni.

2016. máj. 8. 13:36
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
#2 hidd el, majd ha nem otthonról kapod hanem neked kell megdolgoznod érte, máris jobban fogod értékelni a pénzt a zsebedben :)
2016. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, az én párom is olyan, hogy mindent maga akar fizetni, mert ő a férfi, meg mert ő megteheti, én meg hasonéóan vagyok mint te. Akármit csinálok, nem hagyja, hogy én fizessek bármit. Max annyival tudom kompenzálni, hogy amikor én veszek neki ajándékot, akkor drágábbat veszek, mint amennyiért ő szokott nekem, de így is csak a töredékét tudom viszonozni annak, amit tőle kapok. Ez van sajnos.
2016. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, örülj neki.
2016. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező szerintem épp elég ha fizeted a mozijegyed,és ha nincs pénzetek popcornra,kólára a lényeg az hogy együtt vagytok,legyen jó a film!Hidd el nagyon sok magányos srác örülne neki ha moziba vihetne egy lányt!
2016. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ha téged zavar, akkor találjatok rá megoldást. Addig nem baj, amíg egyik felet sem érinti kellemetlenül a dolog.

AZ biztos, hogy ha ő hív el olyan helyre, amit tudja, hogy nem tudsz megfizetni, én nem érezném a helyedben kellemetlenül magad, ha ő fizetné ki.

Sztem annyit meg lehet tenni, hogy ajánld fel, hogy feleztek amikor csak lehet, hogy lássa, hogy "nem várod el", köszönd meg néha, hogy meghív, és te is szervezz olyan programot, ami alacsony költségvetésű. Az is lehet, hogy ő állja a pár napos kiruccanást, de te csinálod meg a részletes útitervet.

2016. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ~OnLány~ ***** válasza:

Nem az.

Ha ő elvisz és minden elvárás nélkül ő fizeti,mert akarja,nem mert rákényszeríted,akkor nem.

Ha boldogok vagytok és ez így jó,nem tesz erre megjegyzést,vagy nem teszi szóvá,hog te mert te nem fizetsz semmit,akkor szerintem rendben van a kapcsolatotok.

2016. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha normális vagy akkor az többet ér, mint a pénzed és becsül téged ezért foglalkozik veled és programokat is próbál szervezni. Ha valóban szeret addig nem fog lelépni amíg azt nem érzi, hogy kihasználnád, de ha te is szereted akkor ez nyilván nem fog megtörténni. Viszont biztosan jól esne neki ha azt mondanád, hogy szeretném ha velem vacsoráznál mondjuk otthon, ahol te főznél és töredékéből megvan, mint egy étterem. Nagyra értékelné.
2016. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!