Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan ennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ennyire fontos a kocsi?

Figyelt kérdés
Már pár csajjal,amikor elkezdtem beszélgetni elején feltették ezt a kérdést: és amúgy van kocsid? vagy ehhez hasonlót.Vagy ez csak itt Zalában van így. 20F

2016. máj. 11. 21:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

tőlem ilyet még egy se kérdezett


/BP és környékén/

2016. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Csak tudni akarják, hogy buszozniuk kell-e, vagy majd furikázod őket ide-oda...
2016. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
tőlem is mindig ezt kérdezték meg hogy mennyi a havi fizetésem. akkor nem csak Pesten anyagiasak a nők
2016. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem egy helyen lakunk, de akkor is idegesít,mert úgy hangzik mintha pénzre jönne....
2016. máj. 11. 22:00
 5/19 A kérdező kommentje:
De ha én visszakérdeznék ,hogy és ő tud-e lecsót vagy pacalpörköltet csináni ,nem lenne a válasz...És még ő lenne besértődve
2016. máj. 11. 22:02
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti vagyok, és hidegen hagy, van-e autója valakinek, vagy sincs.
2016. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Nem az összes anyagias... Én egy fillért nem költök rájuk, mégis alattam kötnek ki. Jó, a fizetésem a Bp.-i átlag fölött van jóval. Kocsim meg azért nincs, mert a szomszédban van a munkahelyem, de ezt nem kell tudniuk.
2016. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Budapesten ez szinte senkit sem érdekel, totál hidegen hagyja a csajokat az ilyesmi, itt elég jó a tömegközlekedés, meg közel van minden, vidéken nyilván kicsit más a helyzet.
2016. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Sose kérdeztem, de igenis számít, pláne vidéken. Nekem nőként van autóm. (Amúgy tudok főzni is, csak jelzem.)
2016. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Válaszolónak akitől nem csak kocsit kérdeznek egyből, de havi fizetést is... arra még nem gondoltál, hogy nem a kikent "fullosnak" mondott nőknél kéne kezdened? Nem csak plázázós szilikonszájasra gondolok, egyetemistából, alteres stílusúból is ugyanúgy kiszúrod első 5 perc után azt amelyik felszínre megy, de ez csak egy részük, ettől még nem lesz minden nő anyagias. Érdemes lenne normálisabbat keresni, és onnan panaszkodni sem lenne mire. Lepontozni meg bátran, ezzel még nem cáfoltál.
2016. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!