Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefeküdjek vele? Vélemények a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele? Vélemények a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nagyjából egy hónapja találkoztunk, és akkor azonnal megkedveltük egymást, de egy fél ország választ el minket. Rendszeresen beszélünk, nagyon vicces, intelligens és úgy gondolom, komolyak a szándékai. Megbeszéltük, hogy néhány nap múlva meglátogat, de mivel csak az ideút 6 óra, ezért felajánlottam, hogy aludjon nálunk, de ez nem azt jelenti, hogy velem egy légtérben fog aludni. A gond csak az, hogy 3 hónapja ért véget egy hosszabb kapcsolatom és annak azért lett vége, mert nem tudtam kellő energiát fektetni a kapcsolatba. Ha most ez komolyra fordul, azaz lefeküdnék vele, akkor automatikusan kezdetét venné egy távkapcsolat és nem vagyok benne biztos, hogy készen állok rá. Megfogadtam a szakításkor, hogy egy darabig nem kezdek bele semmi komolyba, de olyannyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy mi van akkor, ha valami értékeset találtam, de nem élek vele? Ti mit tennétek a helyemben? Hasonló tapasztalatok? Mit gondoltok, működhet egy távkapcsolat?

2016. máj. 16. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A komolyra fordulás nálad egyet jelent a lefekvéssel?
2016. máj. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én vallom: soha többé távkapcsolat. Mondhat bárki bármit, a nagyon nagy többsége nem működik. Egy ideig lehet, de hogy hosszú távon nem, az biztos. Persze függ attól, hogy milyen messze van a másik, de általában azért TÁVkapcsolat, mert eléggé és ritkán van lehetőség találkozni.

Én ezerszer megbántam, h anno belementem, pedig ott "csak" 200-250 km volt. Bőven sok is volt, szerencsére nem is feküdtem le vele.

Te tudod, hogy mit akarsz, nem nekünk kéne megmondani, hogy lefeküdj-e vele avagy sem, de ha már ennyire érdekel: szerintem ne! Ne ugorj rögtön bele az első alkalommal egy ilyenbe, te magad mondtad, hogy nem akarsz semmi komolyat, hagyj magadnak időt. Ezt a srácot meg csak 1 hónapja ismered, ha jól értem 1x találkoztatok, de már meginvitáltad és ott alvás meg minden? Hááát.. te tudod.

2016. máj. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az összes barátom távkapcsolatban kezdte, már mindenki ott tart, hogy összeköltözés. Nekem is volt és nagyon is jó volt. Nem muszáj elsőre lefeküdni lesz még rá lehetőség és nem attól lesz komoly egy kapcsolat.

F

2016. máj. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pörölycápa ***** válasza:

Távkapcsolat működhet, ha mindkét fél akarja, hogy működjön, és türelmesek vagytok amíg nincs lehetőség találkozásra. És a legfontosabb, hogy megbíztok egymásban, mert bizalom nélkül lehetetlen egy távkapcsolatot megtartani.

Én Angliában tanulok, párom Budapesten, nem sokkal a kiköltözésem előtt jöttünk össze, és már 2 és fél éve megvagyunk távkapcsolatban úgy, hogy csak karácsonykor, húsvétkor és a nyári szünetben tudunk személyesen találkozni. De érte úgy érzem hogy érdemes várni, és majd egyetem után úgyis össze tudunk költözni. De nekünk annyival másabb a történet, hogy mi már sokkal régebbóta ismertük egymást, mert osztálytársak voltunk, és már a kapcsolat előtt is jóban voltunk.


Ti viszont még alig ismeritek egymást, nem tudom így mennyi értelme van egyből távkapcsolattal kezdeni. De ha tényleg olyan jól kijöttök, és szerintef jól összepasszoltok, akkor megérhet egy próbát a kapcsolat. De ezt neked kell tudni eldönteni, hogy ér-e az a srác annyit, hogy távkapcsolattal bajlódjatok.

2016. máj. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne. Ismerd meg normálisabban és csak akkor feküdj le vele ha a velejáró "kellemetlenség" nem okoz majd problémát. Mi hónapokig beszélgettünk mielõtt találkoztunk egyáltalán. A szexxel meg rengeteget vártunk (nem hónapokról beszélek)
2016. máj. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért rohadtul nehéz ám ellenállni az ingereknek ha közben egyértelművé tette hogy szeretne velem szexelni és kész........
2018. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!