Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vélemények távkapcsolatról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények távkapcsolatról? Szerintetek lehet jövője?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány akivel egy rendezvényen találkoztam. Nagyon megtetszett, és tudom hogy tetszek neki. Csak az a gond hogy 200-250km-rel arráb lakik. Ő 16 én 14 éves vagyok. Ha legközelebb jön, összejövök vele, lehet jövője a kapcsolatnak?
2012. okt. 19. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

nemhiszem, hisz ekkora távolságnak komoly útiköltsége van

ráadásul 5 órát utazni azért, hogy együtt legyetek 4-et és aztán visszautazni 5 órát

2012. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincsen. Eleinte azt hiszed, hogy működik, de nem fog.
2012. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen főleg nincs. Távkapcsolatnak akkor van értelme, ha előtte együtt voltatok annyira, hogy megérje kibírni.
2012. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom a távkapcsolatok nem működnek!Ha tényleg életed szerelme akkor minden oké de hát így,egy rendezvényen????Szerintem ne reménykedj benne!!!
2012. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!