Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Szőke haj barna szem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szőke haj barna szem vagy szőke haj kék szem?

Figyelt kérdés

Nektek melyik a bejövősebb?

Kort írjatok!



2016. máj. 19. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Barna talán, mert nekem kék szemem van; legyen akkor az övé másmilyen. :D 21f
2016. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
szőke zöld szemmel a legvonzobb
2016. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kék szemem és sötét szőke hajam van. Nekem bejött. Nem cserélem ki :D Egyébként mindegy, a belső számít ;)
2016. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ha a belő számít, randiznál egy olyan hölgyeménnyel aki 150 kg, pattanásos és csúnya? :D

Ugye, hogy nem.... a külső igenis számít.

2016. máj. 19. 15:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Tök mindegy ha kedves a lány és bájos a pofija...
2016. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Titusztitusz ***** válasza:
79%
Szőke haj,kék szem...47
2016. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

A feketétől kezdve a barnán - szőkén át egészen a vörösig minden hajszínt szeretek. Jelenleg most a vörösért vagyok oda nagyon durván. (Vörös haj világos bőr nyamm.)

Az ilyen kék meg franctudja milyen szirszVrokat nem.


Szemből pedig a sötéteket szeretem, de tetszett már nagyon világos kék is.

Igazából egy szemszínfajta nem tetszik, a világos zöld gyík, viszont egy icipicit sem befolyásol abban, hogy tetszik-e egy nő.


A lényeg az, hogy legyen összhangban a nővel a haja színe. Tudja viselni és ne feszengjen (láttam már olyan lányt, aki csak azért festette szőkére a haját, mert az a trendi és nagyon látszott rajta, hogy neki nem tetszik az eredmény).


Amúgy válaszolva a kérdésedre, hogy barna vagy kék szem legyen-e, a válaszom az, hogy fenék


25F

2016. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy milyen színű szeme és haja van.

Páromnak a fekete hajú, kék szemű lányok tetszettek, de én sötét szőke hajú vagyok zöld szemmel. Nem azért választott, mert nem volt jobb. :)

2016. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*kinek milyen
2016. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az összképet nézem.
2016. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!