Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Atlagos lanykent erdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atlagos lanykent erdemes Tinderre regisztralni?

Figyelt kérdés
Ott csak nagyon jo csajok vannak? Nem akarom egetni a fejem. :D
2016. máj. 20. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ott is van ronda/szép/dögös stb. De ez nagyon relatív amúgy. Ja. Hát Tinder az... nem minősítem inkább, de sok értelme nincs. Menj el bulizni, és ismerkedj ott.
2016. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elég sok a 'fullos' csaj, én úgy vettem észre, hogy kevés átlagos csaj van, sokak (köztük én is) pedig őket keresné. ;) Szerintem egy próbát mindenképpen megér.

28F

2016. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A tinder működése egyébként egy érdekes algoritmus alapján működik. Erről íródtak már cikkek, szóval kiderül, mennyire is vagy átlagos vagy épp nem :)

Ha egy szép ember mondja rád, hogy csúnya vagy, az sokkal nagyobb pontveszteség.

Mindenkinek van egy látatlan pontszáma, ha egy ronda ember ad negatívat akkor alig von le valamit, de ha pozitívat ad az se igazán befolyásoló.


Ez a része egyébként azért fontos, mert a kereső is idővel ilyen embereket mutat. Minél magasabb pontszámod van, elvileg annál helyesebbeket, mert azokkal vagy egyenértékű. Viszont ha ők lepontoznak, egyre rondábbakat kapsz


Régen amikor kipróbáltam poénból még nem így működött, de kíváncsi lennék most vajon milyennek minősítenének :D

2016. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez érdekes.

Viszotn sztem át lehet vágni.

Fogod magad és felteszel pár fals képet egy kigyúrt, magas srácról.

elkezdesz húzogatni csajokat normálisan, az igényeid szerint és futtatod így 3 hétig.

Ekkor sok match lesz, de ezeket törlöd, nem válaszolsz, aztán a 4. héten cseréled a képeidet a sajátodra és a pontszámaid magasról indulnak.

Működhet?

2016. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4

Működhet, de hidd el villámgyorsan lefognak húzni onnan :) Teszt képen kipróbálhatod, hogy 1 héttel később mennyivel másabb típusú embereket dob a találat :)

2016. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Átlagosként inkább szexpartner keresőre regisztrálj, ott azok is elkelnek :-P
2016. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Érdemes, lányként pillanatok alatt találhatsz pasit bármilyen társkeresőn, bármilyen kinézettel.
2016. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az online társkeresés nőknek találtak ki, meg annak jóképű 10% férfinek aki a szerencsésnek mondhatja magat es valaszolnak. Szoval egyértelműen, neked jo lesz.
2016. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5-ös

Akkor komolyan napok alatt visszarántanak a nők a béka segge alá?

Az valami futóátlag akkor, tehát idővel elveszítem a korábbról szerzett pontokat is?

Mert akkor tényleg nincs mit tenni egy hétköznapi halandónak :(

2016. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#3: ez lehet, hogy NYC-ben így működik, ahol pár négyzetkilométeren rengeteg ember zsúfolódik össze és használja az alkalmazást, Magyarországon viszont relatíve kevés a felhasználó, főleg a nők között. Szóval ha férfi vagy, mindenkit megmutat, max. nem lesz match. Sőt, néha elkezdi ugyanazokat az embereket előhozni. Na, az egy kicsit idegesítő.

Kérdező: provokatív kérdés, de az utcára sem mersz kimenni, "égetni a fejedet"?

2016. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!