Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jobban elfogadnátok azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban elfogadnátok azt, hogy a párotok nem szeret, ha már az elején elmondaná? Kevésbé fájna így a szakítás?

Figyelt kérdés
Olyan esetekre gondolok,amikor : a párod úgy kezd el veled viselkedni, hogy te rúgd ki, ne neki kelljen szakítani (persze sokszor megbánt) / nem lép, amíg egy új nem jön -melletted marad addig,hiába nem szeret /a végén sem képes kimondani ,hogy nem szeret, valamilyen indokkal elküld(pl "idő kell")- megengedi,hogy reménykedj/ engedi ,hogy h.ét csinálj magadból azzal,h egyedül próbálsz megmenteni egy kapcsolatot(amit ő már nem akar) /stb
2010. ápr. 10. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az ilyet szájon vágnám
2010. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az illető nem akarja vagy nem meri megbántani a másikat, ezáltal ez a legkényelmesebb módszer, ami a leggusztustalanabbra szokott sikeredni, mert a lassú kínzás módszere révén a legnehezebbn múló sérülést lehet okozni. Ahogy a tesitanárom mondta gimiben: "félszándék – nagy esés"

Egyszóval ez a legkegyetlenebb eljárások egyike.

2010. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy kevésbé fájna, de rövidebb ideig tartana feldolgozni. Ha csak gyötrődik az ember heteken-hónapokon keresztül, mert látja és érzi, hogy valami nagyon nincs rendben, akkor az még rosszabb, mintha oda állna eléd, hogy vége, mert már nem szeret. Arról nem is beszélve, hogy tisztességesebb is lenne. Így nem azon kellene agyalni egy jó ideig, hogy hogyan mentsd meg a kapcsolatot, hanem azon, hogy túl tedd magad rajta. De sajnos sokan gyávaságból vagy megszokásból nem merik a másik szemébe mondani, inkább várnak és ezzel csak még több rosszat okoznak a másiknak.
2010. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha a párom ezt tenné velem tuti kiszúrnám...szakmámból adódóan:P és akkor nem tenné zsebre amit tőlem kap. Szerencsére ez nálunk nem áll fenn, de egy gerinctelen mocsok dolognak tartom azt ha valaki ilyet tesz, az ilyen ember jellemtelen...
2010. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazatok van, de valljuk be, hogy nagyon ritka az olyan szakítás,ahol a másik(vagy te) kimondja: "nem szeretlek már úgy mint ahogy kellene.elmúlt valami"
2010. ápr. 10. 13:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy olyan kapcsolatban ahol a felek tisztelik és tartották egymást valamire az elmúlt években, ott nem szabad ilyen előforduljon. Remélem sosem kerül rá sor, de ha mégis megtörténne, odaállnék a párom elé és őszintén bevallanám, hogy mit érzek (vagyis hogy mit NEM) pontosan azért mert X évig nagyon szerettem és ő volt a mindenem... előző voltam
2010. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

pont ilyen kis sunyi fa*szkalap férfiatlan pasim volt kib*sztam a p*csába, ha már ő nem tud beszélni, csak bunkózni.

Bár én már jóval előtte tudtam, hogy nem ő lesz az igazi.

2010. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ritka, hogy valaki ki tudja mondani.
2010. ápr. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!