Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a fiúknál ijesztő? 23l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiúknál ijesztő? 23l

Figyelt kérdés

Elég sokáig, volt hogy napi szinten össsefutottam egy sráccal. Én munkába, ő egyetemre tartott. (Ez utólag derült ki, hisz akkor még nem tudhattam egy idegenről, hogy merre tart).


Minden, reggel, avagy délután, esetleg is-is elsétálgattunk egymás mellett. Köszönt. Mindig. Aztán nézett, figyelt, majd már rendesen bámultuk egymást, mint borjú azt a bizonyos kaput. Volt, hogy észrevettem, megfordul utánam, avagy végigmér lassan és láthatóan. Szóval így teltek napjaink.


Az elején csak elkönyveltem udvariasnak, de aztán leesett, hogy ez több valószínűleg. Sosem kezdeményeztem. Úgy voltam vele, ha akarna valamit, biztos leszólítana.


Véletlenül rátaláltam fb-on. Egy ismerősöm képén volt megjelölve. Ekkor már elégé tetszett nekem. Így hát bejelöltem. Visszajelölt. A köv. időszakban sem történt semmi. Csak kerestük egymást tekintetét a távolból, néztük egymást. Volt egy időszak, mikor nem találkoztunk. Elkerültük egymást. Aztán egyik nap szembe jött velem. Úgy nézett rám, mint aki szellemet látott. Rendesen megilletődött. Kezdett engem is igencsak felkavarni a helyzet, így hosszú dilemmázás után vettem a bátorságot és ráírtam. Személyesen én se mertem, még ezen is dilemmáztam. Végül ugye csak írtam és ő válaszolt.


Pár napig irogattunk egymásnak. Nagyon szimpatikus, udvarias, kedves volt, kimutatta, hogy tetszem neki. Kissé 'nehézkes' volt neki a csevegés úgy vettem észre. Szóval félénkebb típus. Utána személyesen is találkoztunk spontán. Én a barátnőimmel voltam, ő a haverjaival. A távolból nézett, de amint közelebb megállt, direkt kerülte a szemkontaktust. Elég férfias hangja van, mert hallottam ahogy beszélgetett a haverjaival. Próbáltam volna esetleg szóba elegyedni vele, de most lehet hülyén hangzik, de olyan volt, mintha félt volna tőlem. Komolyan úgy éreztem, mintha azt gondolta volna, hogy: "jaj, csak nehogy ide jöjjön". Viccen kívül állt, mint egy védtelen kisfiú én meg olyan furán éreztem magam. Egyszer igaz odaszóltam valamit, nem konkrétan neki. Ő válaszolt, mert ő volt a legközelebb, de ahhoz képest, hogy olyan mély hangja van, nagyon kis ártatlan hanggal válaszolt na és persze el is sprintelt izibe.


Nem vagyok ijesztő, szerintem. :(


A képeim tetszenek neki. Meg néz is mindig "ÚGY", erre mégis azt érezteti velem, hogy 'ne közelíts'?


Gondolom az ég világon semmi sem lesz. Szerintem nem nagyon volt még barátnője. Fiatalabb is. Emiatt menekül? Vagy más?


2016. máj. 29. 09:51
 1/10 RRR ***** válasza:

lehet te vagy neki az első komolyabb "kapcsolata"

és

fogalma sincs mit és hogy is kéne tennie


szerintem facen kérdezz rá mi a szösz volt ez a viselkedés tőle

ha nem ad értelmes választ ,akkor gondold át az egészet

2016. máj. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kettesben kéne beszélgetnetek, nem társasággal.

Ha a haverok ott lennének, meg a te barátnőid, szerintem nem sok embernek menne így a bensőséges beszélgetés...

2016. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jaj, mi csak nézegetjük egymást. Semmi komoly.

Engem az érdekelne, hogy miért ilyen?

2016. máj. 29. 10:57
 4/10 anonim ***** válasza:
félénk szűz fiú
2016. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Nem biztos, sőt. Nem tudhatjuk. Tud ő nagyon laza lenni. Csak nem velem. :/
2016. máj. 29. 11:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Magamból indulok ki, nekem az első beszélgetésig van ilyen para. Utána már nem, max akkor ha már testileg is lépni kéne, de az, hogy beszélgetés után is még ilyen, az nekem is fura, pedig nem vagyok túl talpraesett ilyen téren. :D 22/F
2016. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sick Fish ***** válasza:

Túl nagy volt a társaság.

Írj Neki, de ne említsd ezt és ne kérdezz rá, hogy miért ilyen és ilyen. Inkább beszéljetek meg egy személyes találkát, kettesben.

2016. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem már csak az érdekelne, hogy mi vonz benne téged?

Mit akar egy nő (bár te még lány vagy inkább) egy ilyen anyámasszonykatonájától?

Hogy fogod tudni magad nőnek érezni mellette?

2016. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 De amúgy nem ilyen "töketlen".

Lehet csak tőlem nem akar semmi.

Megvan a tetszés és kész.

2016. máj. 29. 12:58
 10/10 Szergej55 ***** válasza:
Ez nem azt jelenti, hogy ijesztő vagy, nyugi.
2016. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!