Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ujjperc tetoválás lányon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujjperc tetoválás lányon. Tényleg annyira elrettentő/ijesztő?

Figyelt kérdés
Elég sok tetoválásom van (jobb kar végig,bal kar könyékig + alkaron egy szöveg,mell alatt,gerinc mentén,has alsó részén,combközéptől csípőig a bal oldalam,jobb lábfej belső oldala,jobb boka,nyakszirt,kezek külső oldala),ezek mind a 2013-as évben készültek,azóta nem csináltattam újat.Nem volt miért.Minden tetoválásomnak jelentése van,olyan dolgokat szimbolizálnak amik az életemet,a személyiségemet kialakították.Ahogy ezek a dolgok a lelkem részei,úgy a tetoválások által a testem részei is lettek.Anyukám mindig gyűlölte hogy ilyen sok van.Megértem őt,más generáció.Sokan vannak akik szerint egy lányon csúnya a tetoválás,ezt is megértem,és ha nem tudnék az esetleges negatív kritikákkal együtt élni,nem csináltattam volna meg a tetkókat.Tavaly volt egy nagyon súlyos balesetem,amiből nemrég fejeződött be /elvileg/ teljesen a felépülésem.Nagyon nehéz időszakon vagyok túl,de úgy érzem ha ezt túléltem,és talpra álltam belőle már tényleg nincs mitől félnem az életben.Ezt "megünnepelvén" egy szót tetováltattam az ujjperceimre.Mikor anyukám meglátta majd' szívrohamot kapott.Szerinte ez volt a határ átlépése az extrém és a börtöntöltelék/maffiózó kinézet között,és ezután soha egy fiú sem fog rám nézni,sosem lesz családom,egyedül halok meg stb. stb. Szóval kedves mindenki,nektek mi a véleményetek az esetről?Igaza van anyukámnak,vagy ez nem akkora probléma?Adnátok esélyt egy ennyire kitetovált lánynak,ha amúgy minden más stimmelne?Lennétek egy ilyen illetőnek akár csak a barátai is?A baráti körömnek nincs baja a tetkókkal,sőt még csak nem is én vagyok közülük a legjobban kivarrva,tehát a véleményük (anya szerint) nem mérvadó.Itt elég sokféle ember van,úgyhogy várom mindenkinek kortól/nemtől független a véleményét :) !

2016. máj. 27. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar a tetoválás senkin, főleg ha nem felvágásból csinálják és van jelentése.

Az már inkább lényeges lenne, hogy mik a jelentések. Például mindenféle sátánista vagy rasszista egyéb gyűlöletkeltő jelképek vagy hasonlók azért eltántorítanának.

2016. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Találkoztam már olyan nőkkel, akik sok tetoválással rendelkeznek, volt, aki már férjhez is ment és gyereket is szült. Szóval szerintem nem kell aggódnod. :)
2016. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem baráti szinten nem zavarna, bár ujjpercen tényleg nem tartom a legszerencsésebb ötletnek. Munkakereséskor még adódhatnak miatta nehézségeid.
2016. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem nagyon nem tetszenek a tetoválások... annyira természetellenes... egy bizonyos életkor felett meg röhejes...szerintem... nekem is az a benyomásom mindig, hogy nagyon "sittes"....

persze ízlések és pofonok, biztos van srác akinek bejön, de nekem kizáró ok a tetoválás kb... valami kis jelentéktelen minta nem látható részen még beleférhet, de egész kar, és hogy a kézfejen is legyen...na azt biztos, hogy nem...

2016. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik a szanaszét varrt test. De ha az illető szimpatikus, elfogadom,és szeretni is tudom, akármilyen képregény is a teste.
2016. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:

Én szeretem,ha valakin sok tetkó van,akár Kat Von D szinten is. Csak legyen jelentésük. Ne rib..ncrendszám,meg csuklón lévő végtelen jel legyen.


Max egy Tyson-os arctetkónál gondolkodnék el:D

2016. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem abszolút nem az. Nem ítélek el valaki csak azért, mert az ujjaira tetováltatott.

Főként a személyiségi fontos a számomra az illetőnek. A külsőre nem mondom, hogy mindegy, de inkább másodlagos. A külső gyorsabban és többet változik, vagy többet lehet rajta rövid idő alatt változtatni, mint a belsőn.

Nézd, aki elítéli a tetoválásokat, vagy csak alapból nem szimpi neki az valószínűleg nem hív randira. De az az ujjadon lévő szavak előtt sem tette volna meg. Aki meg oda van érte, az akkor is elhív.

Mondjuk, ha az exe neve lenne rajta, azt én is elítélem, ahogyan sok olyan tetovált embert, aki divat miatt csinálta csak.

Én is keresztül mentem már rengeteg dolgon. Testileg és lelkileg egyaránt. Épp ezért fontosabb nekem, hogy ne azt szeressék, ami vagyok, hanem azt, aki vagyok.

;)

2016. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján úgy tűnik, kinézetre Te vagy az a nő, akire mindig is vártam:))
2016. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!