Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha egy lány 4 nap online ismerkedés után szerelmet vallott nekem? 23/F

Figyelt kérdés
Ez most megtörtént velem és nem tudom mit kezdjek vele. Még személyesen nem találkoztunk csak neten írtunk, igaz hogy nagyon sok közös van bennünk. Ti mit gondoltok erről? A lány 21 éves.
2016. máj. 29. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2016. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
nagyon nem az.
2016. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A ti korotokban normális
2016. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Elég furcsa, de lehet, hogy manipulálni akar.


-a kedvenc színem a zöld!

-jujjjj...nekem iiiisss!!!! ^^^^*.*


Sajnos én egy fiúval taláékoztam így.Nem volt önálló véleménye, a nézeteink nem ütköztek, és pont ezért. Át ment rajongásba egy kicsit a helyzet...

Eredményt akkor hozott adolog,mikor szembesítettem, hogy mit művel...


Szerintem te is mond meg neki, hogy te ezt túlzásnak tartod és hogy ez szerinted nem reális (mert kvára nem az....)és egykicsit elbizonytalanodtál vele kapcsolatban.


Ne engedd,hogy még jobban lejárassa magát. Szegény..

2016. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem igazán. Erős kapcsolatfüggésre utal, jobb lesz vele vigyázni.
2016. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már igazából abban sem vagyok biztos hogy jó ötlet-e lenne vele találkozni. Valahogy nagyon bűzlik nekem ez a dolog és úgy látom hogy nektek is.
2016. máj. 29. 10:21
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd 6-os, attól is függ, hogy mennyire vagy kiéhezve és mennyire van türelmed.

Anno 20 év körül nekem még volt türelmem ehhez, ma már egyáltalán nincs.

Ettől még lehet, hogy egy tündér csaj, akit ha tudsz kezelni, akkor egy kincs lesz, de ez nem derülhet ki ennyiből, főleg számunkra nem.

2016. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha találkoztál volna vele,lehet szerelmet vallot volna neked,kihagytad a lehetőséget
2016. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bárhogy is döntesz, ha talizol vele ha nem, mindeképpen közöld vele a tényállást. Következő pasinál lehet nem b***ssza el...
2016. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-esnek ment a lájk.

Engedd meg neki, hogy tanuljon a hibájából, ne csak azt, hogy hibázzon.

2016. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!