Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jövök be ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jövök be ennyire az idősebbeknek?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon sok idősebb férfi mutatta ki a vonzalmát irántam. Itt a +10, max +15 év korkülönbségre gondolok. Nem értem hogy mi tetszik nekik annyira egy 18 éves lányban? Nem öltözök kihívóan. Lehet hogy azért mert én mindenkivel megtalálom a közös témát? Vagy csak azért mert friss hús lennék nekik? :D A saját korosztályomból is sok mindenkinek bejövök, de a 28 felettieknek nagyon.. :D

2016. máj. 29. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én 40-es pasi vagyok és igen, nagyon feltudják kelteni az érdeklődésemet a veledkorú lányok.

No persze nem mind: a természetes küllemű, értelmes, nemqrváson öltözködő lányok.

Akikben van még valami ártatlanság és megvan bennük már a nő is: nagyon izgalmas keverék.

2016. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szép ruhák miért kihívósak?
2016. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem értem mi ebben a fura. Teljesen normális, hogy egy 18 éves szép lány bejön a 18-40 éves férfiaknak.


A férfiak meg jobban szexuálisabban gondolkodnak, mint a lányok

24/F

2016. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom Te is tipikusan ez az életvidám, állandóan pörgős, vigyorgós, csicsergős, nyitott, bármikor bárkivel rögtön spanolós, mindennek örülős, minden szipi-szupi, csini, bájos, "még őszinte" lányzó vagy. (Ezt most nem gúnyosan írom, én is ilyen voltam.)

Annyi az egész, hogy az emberek nagy része ezt 25 max 30 éves korára egyszerűen kinövi, tehát az idősebb pasik a saját korosztályukban nem igazán találnak ilyen nőt. A fenti tulajdonságok pedig egy férfi számára elsőre vonzóak, egy idősebb férfinek meg főleg, hiszen qrva rég volt, hogy az ő neje/környezete/ő maga ilyen volt. Ez a "jelenség", ami benned is megvan, emlékezteti őket a gondtalan kamasz/fiatalkorra, ami nagyon jó, felemelő érzés. Ill. amit egy hasonló pár (32-18) férfi tagja mondott nekem: ő még olyan bájosan őszinte, örül mindennek, mindenben meglátja a jót, még nem fásult be, rengeteg gátlás még ki sem alakult benne... stb. Egyszerűen jó vele lenni, olyankor ő is kamasznak érzi magát, felszabadul.

Szóval a válaszom leegyszerűsítve: ami vonzó benned az idősebb férfiak számára, az a fiatalságod (és ez nem merül ki a feszes popsi-kerek cici kombóban!).

2016. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Friss hús, naiv befolyásolható természet, ártatlanság, melletted még fiatalosnak nézhetnek ki, ha meg csinos is vagy, akkor meg alapdolog, hogy tetszel a férfiaknak- ezen nem kéne meglepődni (csak a b..zik nem néznek meg egy vonzó csinos csajt)
2016. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#2!

nem minden szép ruha kihívós, és nem minden kihívós ruha szép.

2016. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Feltehetőleg nem ment még át rajtad a fél város.


De az is lehet, hogy érettebb vagy, mint a velük egykorú nők, amit meg tudok érteni. Nincs valami sok értelmes egyedülálló nő manapság.

2016. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hűha! Köszönöm a pozitív válaszokat! :)


#4... Most teljesen leírtál engem, tényleg egy kis életvidám csaj vagyok aki egyfolytában pörög. :)


Nem kihívóan öltözködök, hanem inkább figyelek az öltözködésemre. Jó alakom van, de viszont nem rakom ki a mellemet :)

Van egy baráti társaság ahova szoktam járni hétvégente, ott van egy pár 30-35 éves férfi, és azt vettem észre hogy szeretik ha ott vagyok. Látszik rajtuk hogy vonzónak találnak, de nem nyomulnak, csak szeretnek velem beszélgetni :) Nyilván, nem ment át rajtam a fél város, ugyanis én még szűz vagyok :D Attól függetlenül nem tudom hogy ehhez hogyan viszonyuljak, szeretem ha szimpatikusnak találnak az emberek, igazi kis társasági lény vagyok, de nem kezdenék ki velük :)

2016. máj. 29. 13:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem is tetszene egy ilyen csaj... ők jönnek be a legjobban! : $

20f

2016. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nincs sok eszed 18 éves létedre ha ezt meg kell kérdezni-.- pont ezért (is) szeretik az idősebbek ezt a korosztályt, mert hihetetlen az a naivság meg butaság ami árad belőlük.
2016. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!