Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a korban...

Miért van az, hogy a korban hozzám illő lányoknak nem jövök be? Az idősebbeknek viszont igen.

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy élőzenés összejövetelen. Ismerkedni mentem, mert discoban esélytelen, itt meg azért mégis oldottabb a hangulat, de mégis valamivel kulturáltabb hely.


A tánccal nincs bajom, igaz pia nélkül nem igazán van hozzá kedvem, de hát ez van.

A lányokkal is tök közvetlen és laza próbálok lenni, mert mindig azt hangsúlyozzák, hogy az szexi. Mondjuk ez az alaptermészetem is, nem szeretem a búskomorságot, és persze nem is vagyok komolytalan.

Például tegnap is az egyik hölgyet fel akartam kérni táncolni. Kicsit vonakodott, de nem határozott nem volt, hanem olyan játékos elutasítás. Erre én felkaptam a székről az ölembe, és kivittem a tánctérre. Ott már nagyon is akart táncolni és nem vonakodott. De ennyi...


Minden hölgyet legalább egyszer megtáncoltattam, viszont volt egy 50-60 év közötti nő, aki olyan szinten mozdult rám, hogy az se érdekelte, ha a seggét vagy a mellét fogom közben, sőt, volt hogy ő rakta oda a kezemet. Már a második számnál a tánc alatt levette a méretet is rólam, és esélyes, hogy ha nem indulunk haza, és még maradunk egy kicsit, simán behúz magával a WC-be, hogy dugjam meg. :O (Teszem hozzá nem nézett ki rosszul, és nem nézett ki annyinak, amennyinek mondta magát.)


De könyörgöm! 26 éves vagyok, és bár minden nemű elismerés és pozitív visszajelzés jólesik az embernek, mégis jobban szeretnék a korban hozzám illő lányokkal ismerkedni és együtt lenni. Ráadásul 26 évesen már nem éppen az egy éjszakás kaland lenne a cél, hanem nekem a szexnél több kell.


Mi lehet a gebasz köztem és a fiatalabb lányok közt?



2014. dec. 6. 15:18
 1/3 Urszi válasza:
Lehet idősebbnek nézel ki!?
2014. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pont hogy nem... ha levágom a körszakállamat, a lottózóban elkérik a személyimet, hogy elmúltam-e 18. :(


Szóval nem értem...

2014. dec. 6. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:
A "korban hozzád illő" lányok gondolnak a jövőre! Azaz ők a pénzesebb palikat vadásszák.A többségük túl van a bulizó tini éveken és már mások az értékek,ők már szembesültek az élet pofonjaival amiknek többségére megoldás a lóvé! Te nyilván nem vagy pénzes,mert más különben nem lenne ilyen gondod. Mellesleg örülj a MILF-eknek! Más ölne értük.
2014. dec. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!