Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a fene van az értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene van az értelmes 25-30 közötti nőkkel is, akikkel Tinderen ismerkedem, hogy csak úgy lelépnek?

Figyelt kérdés
Diplomás, értelmes (ahogyan magamat is annak tartom) nőkkel szoktam ott beszélgetni. Szimpatikus vagyok ott nekik, facebookon folytatjuk a beszélgetést. Ott sincsen nagy más képem, arra nem mondhatják. Ott is beszélgetünk, pl egy délutánt, estét. Váltunk 10-15 mondatot. Aztán mintha vége lenne, pedig megfelelő beszédstílusban, korrekt dolgokról folyik a társalgás. Még csak olyan dolgok sem hangzanak el, ami zavaró lenne. Aztán egyszer csak nem írnak vissza, persze látszik messengeren, hogy látják, amit írok. De válasz nincs. Hirtelen mintha elvágnák őket, ha jól megy a beszélgetés, és érdeklődnek, akkor is. 4 esetből 3 szó nélkül van, pedig órákon át beszélgettünk. Ebből kettőre kérdeztem rá, miért nem ír vissza. Egyik megmondta, van más, aki közelebb áll a szívéhez, a másik csak annyit írt, ha nem akarna, akkor nem beszélgetne vele, mert szimpatikus vagyok neki. Persze, akkor miért nem ír? A 3. válaszra sem méltatott, de láttam, hogy megnézi amiket írok. Érthetetlen.
2016. jún. 2. 15:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%

Ha a férfi lép le angolosan, bunkó paraszt, ha anő teszi meg, akkor neki joga van rájönni, hogy nem téged akar és amúgy is ez a legkevésbé fájdalmas módja ennek a közlésére.

:)

2016. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is olyan értelmesek.
2016. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
ezek értelmessek? bunkó,nagyképű,beképzelt p..ák.
2016. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem, csak el lehetne magyarázni neten keresztül, facebookon, mert értelmes férfinak tartom magam és a nőt is, hogy ez vagy az az oka. Megértem, elfogadom, nem pampogok.
2016. jún. 2. 15:49
 5/20 anonim ***** válasza:

Idézem: "Sztem a nem válasz az bőven elég jó válasz..."


És ez ma teljesen elfogadott.

2016. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én azokat rázom le, akik mindent vagy számomra nem szimpatikus dolgokat posztolgatnak facebookon. Mindenkinek vissza szoktam nézni az adatlapját. Ha nem ez a gond, akkor ráuntak a levelezésre. Hívd őket találkozni az első facebookos beszélgetés végén.
2016. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, bőven jó válasz volna. Az a helyzet, hogy mára a netes társkeresőkön a nők 90%-a (randivonal, love, csajokespasik, tinder stb.) annyira passzív lett ismerkedés terén, annyira várják az átütő erőt még a neten keresztül is, hogy ezek nagy részint az ismerkedés halálához vezetnek.
2016. jún. 2. 15:58
 8/20 anonim ***** válasza:
29%

Nekem már lelépett olyan lány is, aki megígérte az előtte lévő napon, hogy ő nem fog elhagyni soha, és vele mindig tudok majd beszélni. Következő nap írnék neki, de letiltott. -.- Hülye, gyáva piiicsák ezek. Akármilyen értelmesnek tűnnek. Semmit ne várj tőlük. Főleg ha pesti...

Írnak nekik elegen. Gondolom azokat is tárgyként kezelik.

2016. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%

Ja, és azoktól menekülj, akik mosolyognak a képeken, és túl vannak cicomázva. Álszent mosoly.

Mindegy, hogy a kutyasétáltatásról beszélünk, vagy arról, hogy nyalnám ki. Így is úgy is lelépnek, vagy csak szimplán várják, hogy töröld őket. Nagyon sokan képtelenek kommunikálni.

2016. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Na már megint a nők..., ki hitte volna.


Nekem egy csomószor volt olyan, hogy a pasi lépett le egyik napról a másikra.

Bevallom őszintén, hogy én eddig egy esetben töröltem ismerőst facebook-ról.

Az illető annyira felidegesített, hogy töröltem...


Nem vagyok köteles a másik hülyeségét végighallgatni.

Ez csak ismerkedés, nincs benne semmi elköteleződés, fogd így fel.

2016. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!