Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet, hogy van egy tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy van egy tök normális fiatal lány, akivel én tök jókat beszélek, sokszor szófosása is van, de nem talál barátot?

Figyelt kérdés

A szófosás nálam jónak számít, de kinek mi persze. :)

Az a baj, hogy távol lakik tőlem, pedig nagyon szimpatikus.

Kicsit kerítő szerepet is játszom. :D



2016. jún. 2. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol lakik? :D
2016. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak itthon van szofo sasom, meg amilyen kozegben jol erzem magam, egyebkent visszahuzodo vagyok. Lehet, hogy ezert sem talal baratot az a lany? :)


23N

2016. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vas megyében lakik :)


#2 én is csak neten beszélek vele, de sztem élőben is ilyen jól ellennénk :)

2016. jún. 2. 23:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg nem érdekli az, akivel összejöhetne.
2016. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
max túlzottan izgul a randin, de tuti, h érdekli a másik. Sztem a férfinak kell szóra bírni a szerényebb csajokat is
2016. jún. 2. 23:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyit randizik egyáltalán, mennyit ismerkedik? Hogy néz ki és mik a tulajdonságai?

Ha nincs vele semmi komoly probléma, akkor még mindig az áll, hogy nem érdekli olyan, akinél van esélye.

Olyan meg nincs, hogy a férfinak KELL szóra bírni a csajt! :D Ha érdekli, akkor szóra bírja. Ha nem és úgy érzi, hogy felesleges a dologba energiát ölni, akkor nem erőlteti magát.

2016. jún. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Neten csak írásban beszéltek? Mert akkor simán lehet, hogy írsban jobban megnyílik, társas eseményeken meg kukul kb., mert nem mer megszólalni.


Vagy a másik eshetőség, hogy túl sokat dumál. A másikat nem hallgatja meg, nincs szűrő a száján, feleslegesen fecseg, ezt meg nem mindenki kedveli.


Ja, és lehet, hogy máshol van a bibi. Pl. büdös, fura szokásai vannak, flegma hatást kelt... nem tudom, tudod-e, hogy néz ki, de lehet, hogy azzal van baj, vagy frizurával, szereléssel... nem tud viselkedni nyilvános helyen, okoskodik stb. ezer dolog lehet még.

2017. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!