Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 6 év korkülönbség még belefér?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év korkülönbség még belefér? Vagy túl idős lenne hozzám?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy pasival, aki 29 éves de majd találkozni akarna. Elvileg tényleg érdeklem, tetszem neki. Én 23 éves vagyok. Hosszútávon működne egy ilyen kapcsolat? Ő már egyedül él én a szüleimmel.
2016. jún. 3. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok már fiatalok, ebben az életkorban már simán belefér. Ha 8 éves lennél, azt mondanám, hogy ekkora korkülönbséggel ne nagyon bútorozzatok össze.
2016. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés felmerült, akkor elképzelhető, hogy sok lesz. És nem a korkülönbség miatt, hanem mert a jelek szerint teljesen máshol tartotok az életben.
2016. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:

persze

nem

működik

úgy is ,ha összeköltöztök,kiderül

2016. jún. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vőlegényem 30, én 23 vagyok. Nekünk egész jól működik már két éve (együtt élünk kb a megismerkedésünk óta- és hát képzelheted, mennyire hittem el az elején, hogy egy 28 éves felnőtt férfi őszintén komolyan tervez egy 21 éves kis csitrivel). Maga a korkülönbség nem okozott nálunk problémát. Az okozhatott volna, ha érettségben, életútban máshol tartunk, de szerencsére kb egy szinten állunk mindkét kérdésben, sőt, lassan már behozom az eddigi lemaradásom is :)
2016. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Siman lehet mukodokepes.
2016. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 18 voltam mikor megismertem a 34 éves páromat. 3 éve együtt és minden ok...
2016. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!