Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy a korkülönbség vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a korkülönbség vagy ez még belefér?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és a barátom 30 éves.
2015. okt. 16. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Miért mindig a 10 évvel idősebb pasik mellett vagytok?...
2015. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Mert akkor már furikázzák a seggüket.
2015. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
És akkor a velük egyidős fiúknak semmi nem jut...
2015. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

Jut, mikor ők is 30 lesznek, sajnos.

Az uram 1 évvel fiatalabb nálam (most 30 éves résen kell legyek, le ne csapja vmi friss husi a kezemről), egész jól megvagyunk már 8 éve, igaz én szeretem magamnak megteremteni a dolgokat s nem a készbe beleülni.. de ha valaki másképp szereti az az ő baja.


De kérdező, hogy válaszoljak is, még mindig jobb mintha 45 lenne s házas.

2015. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

#4

Addigra már valószínű,hogy megtört emberek lesznek a pinátlanságtól.

2015. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok. Én is 19 vagyok, de nem tunám elképzelni magam egy 30 éves férfival. Teljesen mások a két korosztály igényei. Én tanulok, szeretnék majd utazgatni, itthon lakom a szüleimmel. A 30-as férfiak meg már a családalapítás küszöbén vannak, dolgoznak. Mit akar egy ennyi idős férfi egy ilyen fiatal csajtól a szexen kívül?

Nem mondom, hogy nincs olyan eset, ahol működht és tényleg szerelem van, de szerintem az inkább a ritkább.

2015. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
#1 nem a matek volt gondolom a kedvenc tantárgyad.
2015. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Le lehet pontozni engem a sárga földig ha azt hiszitek, hogy értékelendő abba beleülni amit más vagy mások összehoztak. Már elnézést, de ha valamelyik csitrinek arra a pénzre fájna a foga amiért én dolgoztam, az nem köszönné meg amit kapna.

Kíváncsi vagyok mit mesélnek majd ezek az anyukák a lányuknak, akik most pénzes családapákkal kavarnak, pl, hogy édes lányom, keress érettet (30+++++), aki megáll a lábán (€€€), hogy még véletlenül se kelljen a kisújjad se mozdítanod.


Ez nem azt jelenti, hogy ezt csinálja a kérdező is, de a pontozgatós pénzéhes kislányoknak biztosan megsértettem a szemüket.

Lehet pontozgatni angyalkáim, aki 17--20 évesen 40++al kezd ki az akkor se normális ha fejre álltok.

2015. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7

Még te okoskodsz?

Kerekítettem.

2015. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs gond a korkülönbséggel, én 22 leszek és 35 évessel vagyok együtt. Sosem a vonzott a sajàt korosztàlyom.
2015. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!