Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes beszélgetés után első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes beszélgetés után első randin puszi, ölelés mehet vagy csak egy sima kézfogás?

Figyelt kérdés

Nagyon jól kijövünk chatelés közben, minden ok. A lány picit Exhibicionista, kacérkodik is.

34/F



2016. jún. 5. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Párommal mi is neten ismerkedtünk meg. Első randin a találkozáskor mikor egymás mellé értünk átöleltük egymást és megcsókoltuk egymást. Akkor ő 29 volt, én 23. 3 éve együtt vagyunk.


Ennyi idősen igazán legyen már csók az első randin is. Nem tinik vagytok már.


De ti tudjátok.

2016. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én ha netről találkozom nővel randi céljából, mindig puszit adok.


Aztán persze pár órával később már a csók is megtörténik legtöbbször.

2016. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Határozott válasz köszi.
2016. jún. 5. 13:58
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen is olyan is.

Ajj, most hazudtam, mert első találkozásnál netes ismeretségnél csók még nem volt.


Volt akivel két puszi és kézfogás is volt. Mondjuk én a kézfogás részét nem értettem, az nekem olyan hivatalos. De nyilván ilyen dolgon nem akadtam fent.


Volt aki még puszit sem adott, annyira zavarban volt. :P


Ja tényleg! Ölelés sem volt. Nem vagyok ölelkezős, de egy-két pasitól jól esett volna.


Szerintem a két puszi simán mehet, aztán randi végén majd meglátjátok! :) jön magától, hidd el.

2016. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én általában kivárom, hogy a lány mit kezdeményez, és aszerint reagálok - ha puszira hajol oda, akkor puszit kap, ha a kezét nyújtja, akkor kezet fogunk. Ha egyiket sem, akkor jellemzôen egy kis jelképes biccentés (meg széles mosoly) keretében köszöntöm.

Ezzel együtt másnak nem javaslom, mint módszert, mert a legtöbb nô egyszerûen nem ismeri az udvariassági szokásokat, és emiatt nem tudja ezt hova tenni.

Engem viszont így neveltek, és kellôen konok vagyok ahhoz, hogy egykönnyen ne változtassak a szokásaimon - na meg picit szórakoztat is, ha azt látom, hogy magában elkezd kombinálni:)


De amúgy szerintem puszival nem tudsz mellélôni.

2016. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Puszit várnék ilyen esetben.
2016. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jézus ötös micsoda ember vagy te:)


Kérdező: kézfogás inkább ne. Szerintem két puszi elég, nem kell ölelés max mikor majd randi után búcsúzkodtok.

(Amúgy látni lehet, hogy mennyire nyitott a lány amikor közeledtek egymás felé.)

2016. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Jézus ötös micsoda ember vagy te:) "


Kicsit régimódi, illetve kellôen elvetemült, hogy ezen mások kedvéért ne is akarjak változtatni:)

2016. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8:

Nem mások kedve, hanem a saját kedved amiről szó van. Vajon hány nővel nem jött össze az életben neked valami ezen hozzáállás miatt?

2016. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kezdésnek puszi a végén lehet csók.
2016. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!